Полтавські школярі здобули перемогу  на Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами

Полтавські школярі здобули перемогу на Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами

Справжніми мотиваторами екологічних змін стали Євгеній Осауленко та Олександр Порохня. Школярі Полтавщини дебютували із постерами на Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами «WASTE MANAGEMENT SCHOOL RECYCLING». Їхні ілюстрації змагалися за подарунковий сертифікат поряд із роботами школярів із 44 навчальних закладів 20 областей України.

Учень із опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області» Євгеній Осауленко підготував сітілайт із зображенням планети та повідомлення «Бережи ЗАРАЗ, щоб було куди повертатись ПОТІМ!».
Олександр Порохня – учень комунального закладу «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області» у постері висвітлив тему переробки сміття. «Збережи природу та допоможи людям» – звучить заклик на плакаті.
Загалом у конкурсі взяло участь 75 команд. Юні активісти створювали ролики, постери та зовнішню соціальну рекламу заради інформаційної екопросвіти, а також щоб нагадати людям про їхні негативні дії, які призводять до забруденння планети.
«Цього разу ми вирішили попередньо не купувати подарунки, оскільки хотіли придбати те, що потребує конкретна школа. Тому переможці конкурсу отримали сертифікати на суми від 1 тисячі до 5 тисяч гривень. За умовами на ці кошти вони можуть обрати будь-яку річ, що принесе користь для свого навчального закладу. Таким чином, учасники можуть не тільки зробили внесок у формування екологічної культури та свідомості в Україні, а й своєю активністю принести користь своїй школі», – коментує Ксенія Ренчковська, очільниця Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World» в Україні.
До розгляду учасникам пропонували три теми: сортування сміття як ресурс, цінність відповідального споживання і рух Zero Waste (життя з мінімальним продукуванням сміття).
«Визначати переможців було досить складно, оскільки кожна робота унікальна і варта уваги. Ми із захопленням переглядали кожен ролик, постер та борд. Тому ухвалили спільне рішення залишити посилання на роботи на сторінці нашого сайта, щоб кожен охочий зміг зарядитися рішучістю до екодій. Хочу подякувати кожному активному школяреві за проявлену ініціативу та роботу над її креативною реалізацією», – додає Юлія Мархель, засновниця Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World».
Головний організатор фестивалю – Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру та підтримки генерального партнера – компанії PepsiCo Україна, яка допомагає розвивати культуру свідомого поводження з відходами. З роботами всіх учасників можна ознайомитися за посиланням: https://scho olrecyclingworld.org/waste-management/

Поділися:

Добавить комментарий