ПОЛТАВСЬКУ МІСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» ОЧОЛИЛА ДОНЬКА АНАТОЛІЯ КУКОБИ – ЮЛІЯ ІЩЕЙКІНА

Ігор Гоцул – заступник голови ЦВК партії, Юлія Іщейкіна – голова Полтавської міської організації, Костянтин Іщейкін – лідер УДАРу на Полтавщині.

ПОЛТАВСЬКУ МІСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» ОЧОЛИЛА ДОНЬКА АНАТОЛІЯ КУКОБИ – ЮЛІЯ ІЩЕЙКІНА

19 листопада 2021 року відбулися збори Полтавської міської партійної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». На заході головував лідер Полтавського обласного УДАРу, народний депутат України VIII скликання, професор Костянтин Іщейкін та був присутній перший заступник голови центрального виконавчого комітету партії Ігор Гоцул. Головою Полтавської міської партійної організації обрано професорку, доктора медичних наук, підприємицю, відому в Полтаві громадську діячку та меценатку Юлію Іщейкіну.

На партійному заході були присутні близько 50 партійців та прихильників партії «УДАР Віталія Кличка» . Крім нового голови, були обрані керівні та робочі органи міської організації. Очолюватиме виконком міського осередку директорка ТОВ «Готель Галерея», громадська діячка та волонтер Олена Василенко.
«Триває розбудова партії. Сьогодні починається новітня історія для Полтавського УДАРу. Ключове завдання для нашої партії – сильна Держава. Якщо працюватимемо разом, якщо нас підтримуватимуть близькі люди, родина, друзі, то зможемо добитися того, щоб Україна стала сильною, щоб через партійну діяльність до влади приходили найкращі. Щоб у кожного українця була гідна робота, достатня заробітна плата, європейський рівень життя. Юлія вміє розставляти пріоритети та мотивувати людей на гарний результат, отже, переконаний, що міський партійний осередок втілить у життя багато доброчинних соціальних проєктів та зможе відновити довіру виборців та посадовців», – звернувся до присутніх на заході, лідер УДАРу на Полтавщині Костянтин Іщейкін.
Перший заступник голови Центрального виконавчого комітету партії Ігор Гоцул передав присутнім вітання від лідера партії Київського міського голови Віталія Кличка (лідер подякував полтавським ударівцям за плідну роботу та побажав наснаги та успіхів у подальшій розбудові партії).
«УДАР – це саме та політична сила, яка стояла біля витоків революційних процесів восени 2013 року. Вже зараз ми працюємо над програмою партії, яка відображатиме позицію українців з ключових питань. І ми говоримо не про популізм, а про реальний план дій, коли люди будуть готові долучитись до втілення змін, які запропонує партія «УДАР Віталія Кличка»!»
У свою чергу Юлія Іщейкіна подякувала присутнім за високу довіру, яку вона отримала від однопартійців.
«Сьогодні ми налаштовані на прямий діалог із громадою, готові співпрацювати з тими, хто хоче долучитися до втілення конкретних змін у житті міста і країни. Наша команда буде міцнішати та активно долучатися до громадсько-політичного життя Полтави! Протягом багатьох років ми були ініціаторами величезної кількості надзвичайно потрібних громаді міста соціальних та культурних проєктів і завжди підтримували гарні ідеї небайдужих полтавців», – підкреслила Юлія Іщейкіна.
Після зборів у рамках навчального проєкту «ШКОЛА ПАРТІЇ» новоприйняті члени партії
та волонтери пройшли тренінг «Українська команда».

Прес-служба Полтавської міської партійної організації партії
«Удар Віталія Кличка».

Поділися:

Добавить комментарий