Посівний календар городника на квітень

Посівний календар городника на квітень

Чимало городників і садівників, щоб отримати максимальний урожай, беруть до уваги біодинамічні рекомендації. Ознайомлюємо з ними наших читачів.

5 квітня. Варто відмовитись від пересаджування будь-яких різновидів розсади капусти.
6 квітня. Місяць переходить до дому Козерога. Посівний календар городника пропонує в цей час обрізати кущі та гілки плодових дерев.
7 квітня. Не варто здійснювати посадку рослин за 12 годин до зміни фази Місяця. Саме тому 7-го числа варто зайнятись мінералізацією землі.
8 квітня. Добре приживуться та принесуть хороші плоди дерева, які були висаджені цього дня.
9 квітня. Місяць ще спадатиме, але він поступово перейде у сузір’я Водолія. Це сприятлива умова для здійснення профілактичної обробки рослин спеціальними засобами від шкідників та хвороб.
10 квітня. Не варто поливати та пересаджувати рослини.
11 квітня. Це ідеальний час для будь-якої роботи, пов’язаної із водою. Можна поливати рослини і насичувати вологою грунт.
12 квітня. У цей день висаджувати можна і кущі, і городину.
13 квітня. Ідеальний період для виконання будь-якої роботи на городі чи в садку.
14 квітня. Місяць гостюватиме в Овні. Це оптимальний час для викорчовування старих дерев, а також лікування кущів і дерев.
15 квітня. Супутник Землі стане молодим приблизно о 4-й ранку 16 квітня. За добу до цього не рекомендується нічого висаджувати.
16 квітня. Телець, до котрого місяць перейде цього дня, посприяє вдалому висаджуванню плодових саджанців. Пікіровку та пересаджування городніх рослин також варто проводити саме цього дня.
17 квітня. Саме час формувати крони нових дерев.
18 квітня. Місяць буде поступово зростати. Цього дня він перейде в сузір’я Близнюків. Від зимових укриттів потрібно звільнити усі закутані раніше рослини. Проте не варто здійснювати висаджування ягідних рослин у відкритий грунт, навіть якщо використовується спеціальна захисна плівка для коріння.
19 квітня. У цей день перевіряють на схожість цибулини, бобові та горіхи. Також рекомендується підживити квіткові рослини. Не варто висаджувати баклажани, помідори.
20 квітня. Цього дня варто сіяти дині, кавуни та огірки.
21 квітня. Посівний календар дає зелене світло усім господарям, котрі вже давно планували висадити розсаду в теплиці. Соковитим та густим виросте салат, посаджений у цей період. Також корисно буде підживити вже раніше висаджені кущики, деревця.
22 квітня. Чудово сходять ярові зернові культури.
23 квітня. Наступного дня повинна відбутись зміна фази, а тому садити дерева чи городні рослини не рекомендується. Однак можна здійснити щеплення чи перещеплювання дерев.
24 квітня. Вплив Діви забезпечує успіх в пікіруванні рослин, пересадженні овочевих рослин, висаджуванні кущиків полуниці чи суниці.
25 квітня. Місяць не змінить своїх позицій, а тому успішними будуть усі роботи вчорашнього дня.
26 квітня. Плодовим деревам та ягідним кущам варто приділити більше уваги. Не передбачається жодних негативних наслідків від виконання будь-якої роботи в саду чи на городі.
27 квітня. Нейтральний день. Місяць відправиться в дім Терезів. Плоди рослин, посаджених в цей день, будуть не дуже великими та смачними.
25 квітня. Супутник не змінить своїх позицій, а тому актуальними є рекомендації попереднього дня.
26 квітня Можна займатися всіма видами городніх робіт.
27–28 квітня. Ці дні також підходять для всіх видів городніх робіт.
29 квітня. Переддень повного Місяця. Супутник потрапить до Скорпіона. Прийшов час стригти газон та удобрювати рослини перегноєм.
30 квітня. Місяць уповні. Більше користі можна чекати від саду та городу, якщо зайнятись його підживленням.

Поділися:

Добавить комментарий