Інформаційний кур’єр

Послугу “єМалятко” можна отримати он-лайн

Основною перевагою даного сервісу є те, що скористатись ним можливо цілодобово, кожного дня та не виходячи з дому. Послуга доступна на порталі Дія: https://diia.gov.ua/services/yemalyatko
Щоб подати заяву, потрібні: номер медичного висновку про народження дитини у форматі ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ (медичний висновок видається лікарем у пологовому будинку, номер висновку надсилається в смс), кваліфікований електронний підпис (КЕП).
Як отримати послугу? Перейдіть за посиланням: https://diia.gov.ua/ services/yemalyatko Авторизуйтеся або зареєструйтеся на порталі Дія. Заповніть заяву та виберіть додаткові послуги, які хочете замовити. Дані про заявника підтягуються автоматично, дані про другого з батьків потрібно заповнити вручну.
Підпишіть заяву електронним підписом. Другому з батьків потрібно підписати заяву своїм електронним підписом, якщо: батько та матір не одружені; батько та матір мають різні прізвища / батько та матір зареєстровані за різними адресами (якщо замовлена послуга з реєстрації місця проживання дитини). Посилання на заяву на порталі Дія надійде другому з батьків на електронну пошту.
Отримайте свідоцтво про народження!
Потім перейти до розділу призначення допомоги при народженні та заповнити банківські реквізити для проведення виплати допомоги. Вся інша необхідна інформація буде заповнена автоматично. Заява в електронному вигляді потрапляє автоматично до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації (прописки) або фактичного місця проживання заявника.
Далі управлінням соціального захисту населення перевіряються подані документи та призначається допомога. У разі виникнення питань соціального захисту населення рекомендуємо звертатися на телефон обласної безкоштовної «гарячої лінії»: 0-800-500-620.

Людмила КОРНІЄНКО
Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Поділися:

Добавить комментарий