Потерпілим на виробництві та членам їх сімей з 1 січня 2018 року проведено перерахунок щомісячних страхових виплат

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 27 грудня 2017 року № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей» (далі – постанова), яка набула чинності з 1 січня 2018 року.

На виконання зазначеної постанови управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області здійснено перерахунок страхових виплат особам, які мають право на виплати станом на 1 січня 2018 року та мали право на перерахування сум щомісячних страхових виплат за період з 1 березня 2008 року до 1 березня 2011 року.

За результатами перерахунку 3918 потерпілим на виробництві збільшено суму щомісячної страхової виплати, що становить 87,1 відсотка від кількості потерпілих, які отримують виплати. Загальна сума доплати потерпілим склала 1,8 млн гривень. Середній розмір доплати на одну особу становить 464 гривень.

Перерахунок страхових виплат також проведено особам, які мають право на страхові виплати у разі втрати годувальника, – 161 особі, що становить 59,2 відсотка від загальної суми утриманців. Сума доплати за перерахунком – 79,8 тис. грн, середній розмір доплати на одного утриманця – 495 гривень.

Збільшений розмір страхових виплат, нарахований у січні поточного року, потерпілі на виробництві (члени їх сімей) отримають у лютому 2018 року.

Для тимчасово переміщених осіб перерахунок проведено за місцем їх теперішнього проживання (перебування). В області зазначений перерахунок здійснено 774 потерпілим на виробництві та 29 особам, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника. Загальна сума доплати за перерахунком становить 358,5 тис. гривень.

Наступне збільшення виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин відбудеться у березні поточного року.

Поділися:

Добавить комментарий