Інформаційний кур’єр

Працюють пункти підтримки Дії

У Полтаві на базі центрів вакцинації відкрили чотири офлайн-пункти підтримки Дії, щоб жителі області могли отримати допомогу та згенерувати свій COVID-сертифікат.
«8 листопада розпочав роботу пункт підтримки у ТРЦ «Київ». На локації присутні одна-дві людини, які допомагають згенерувати сертифікати в Дії – застосунку чи на порталі. У перший день роботи за консультацією звернулися 30 громадян. Нині ж у Полтаві працюють 4 офлайн-пункти», – розповів керівник з цифрової трансформації Полтавської області Ігор Панченко.
Відвідувачам пункту підтримки розкажуть про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання, проконсультують або допоможуть подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та у застосунку Дія, підкажуть, куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема виникла з вини лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення), допоможуть визначити помилку генерування сертифіката, розкажуть, що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з пів року до року, допоможуть увійти на портал Дія та отримати КЕП (кваліфікований електронний підпис) для входу.
«Важливо, щоб громадяни розуміли, що сертифікат підтягнеться, якщо дані про курс вакцинації внесли в Електронну систему охорони здоров’я, й тільки лікарі можуть розв’язати проблему з персональними або медичними даними. Якщо це технічний бік, то Дія допоможе людині отримати сертифікат на місці, тут і зараз», – додав Ігор Панченко.
Важливо також оновити застосунок Дія до останньої версії в AppStore або Google Play. Версія 3.0.18 для iOS, 3.0.14 – для Android.
Пункти підтримки Дії в Полтаві працюють з 10:00 до 16:00 за адресами:
м. Полтава, ТРЦ «Київ», вул. Зіньківська, 6а;
м. Полтава, ТЦ «Епіцентр», вул. Київське шосе, 41;
м. Полтава, ТРЦ «Екватор», вул. Ковпака, 26;
м. Полтава, ТРЦ «Конкорд», вул. Європейська, 60а.
Наразі Мінцифра запускає офлайн-пункти підтримки Дії по всій країні.

За матеріалами Полтавської ОДА.

Добавить комментарий