На Крюківському вагонобудівному заводі триває доукомплектація локомотивів виробництва компанії General Electric, що в Україні отримали ім’я “Тризуб”.
Нині трудівники підприємства передали Укрзалізниці 15 тепловозів, укомплектувавши їх всіма необхідними системами життєдіяльності та надавши привабливого зовнішнього вигляду. Ще п’ять локомотивів перебувають у процесі доукомплектації, частина з них уже пройшли ходові випробування.
Нещодавно в Чорноморському торговельному порту група спеціалістів ПАТ “КВБЗ” на чолі з начальником відділу технічного контролю управління якістю продукції Сергієм Пантелєєвим зустріла судно з черговою партією тепловозів. За вже відпрацьованою схемою вони прийняли вантаж, підготували п’ять локомотивів до транспортування.
Як повідомив заступник начальника транспортного цеху Вадим Бордюг, до Крюкова локомотиви у складі спеціального поїзда та під супроводом спеціалістів ПАТ “КВБЗ” відправили вранці 21 січня. На станцію Крюків-на-Дніпрі вони прибули 22 січня. Останні п’ять тепловозів із контрактної партії, що загалом становить 30 одиниць, мають прибути до України у лютому.
Тетяна ЛІНЕНКО
Журналіст