Придбання  комунальної техніки  стає доброю  традицією

Новий маніпулятор допоможе демонтувати незаконні МАФи.

Придбання комунальної техніки стає доброю традицією

Ще рік тому комунальні підприємства Полтави перебували в жахливому стані. Зокрема для утримання міста в належному порядку їм гостро бракувало техніки. Ситуація почала змінюватися, коли за неї взялася команда Олександра Удовіченка «Рідне місто».

Нормальне життєзабезпечення Полтави неможливе без комунальної техніки – автобуси перевозять пасажирів, сміттєвози звільняють контейнери від відходів, спеціальні машини чистять дороги й так далі. Однак за останнє десятиліття існуюча техніка застаріла, вийшла з ладу, а її рухомий склад ніхто навіть не думав поповнювати. Годі й говорити, наскільки негативними для Полтави виявилися наслідки цієї кричущої безгосподарності!
Представник «Рідного міста», заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко зазначає:
– Коли ми з рік тому почали опікуватися житлово-комунальним господарством, то першочергово вивчили ситуацію на комунальних підприємствах. У результаті визначили базові потреби, одна з яких – саме придбання техніки. Я особисто наполягав на необхідності вирішення цієї проблеми, причому на постійній, системній основі, вперше ініціювавши виділення необхідних коштів. Завдяки такому підходу придбання техніки відбувалося безупинно протягом усього року, а його масштаби були найбільшими за часи незалежності.
За 2019 рік для комунальних підприємств придбано 11 нових автобусів, які стали на віддалені маршрути. Також підписано контракт з ЄБРР на поставку 40 тролейбусів. КП «Міськсвітло» й «Декоративні культури» тепер мають сучасні автовишки. КАТП-1628 отримало нові сміттєвози, бульдозери, трактори, «екобус» для збирання небезпечних відходів та спеціальну машину, яка миє баки на місцях, економлячи час і пальне. Всі придбання чудово зарекомендували себе в роботі, вирішивши подекуди багатолітні проблеми.
А нещодавно автопарк КАТП-1628 примножився ще на одну машину – кран-маніпулятор. Він виконує два завдання: вантажить і перевозить вантажі. Серед іншого, кран-маніпулятор використовуватимуть при демонтажі самовільно встановлених МАФів. Своя техніка дозволить економити бюджетні кошти на підрядниках.
Таким чином, придбання комунальної техніки стало доброю традицією. Її буде продовжено й у поточному році. За ініціативою Олексія Чепурка до міського бюджету з цією метою закладено відповідні кошти.
Лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко вважає:
– Для ефективного вирішення проблем мешканців комунальники повинні використовувати сучасну техніку. Її придбання має відбуватися планово й постійно, «закриваючи» найгостріші потреби міста – від громадських перевезень до прибирання вулиць. Це господарський підхід, який уже дає відчутні результати й очікувано примножуватиме їх надалі.

Денис КОМПАНІЄЦЬ
Журналіст

Добавить комментарий