Пріоритети і перспективи

Пріоритети і перспективи

Першій річниці діяльності була присвячена розширена прес-конференція голови облдержадміністрації Олега Синєгубова, яка відбулася з дотриманням усіх карантинних вимог. Серед суттєвих викликів цього періоду очільник області назвав ті, які спричинені пандемією COVID-19. Однак завдяки згуртованій команді в пріоритетних напрямках чимало з наміченого вдалося досягти. Йшлося, зокрема, про оновлення влади та очищення її від корупції, посилення зв’язків з громадськістю, програму «Велике будівництво», систему охорони здоров’я, боротьбу з пандемією коронавірусу.
Наголошувалося на досягненнях у реалізації президентської програми «Велике будівництво». Об’єкти, які не могли завершити роками, почали зводитися швидкими темпами. Серед них – сучасний кардіоцентр.
– Довелося вникати в масу подробиць завершення цього довгобуду, тепер я знаю кожен куточок, палату, медичний пристрій цього закладу, – сказав Олег Синєгубов.
У переліку – паркінг для карет швидкої допомоги, приймальне відділення обласної лікарні, центр надання адміністративних послуг, 29 амбулаторій сімейної медицини, інші об’єкти освіти, охорони здоров’я та інфраструктури. Та чи не найбільше полтавців турбують дороги, тож ситуація з якості доріг докорінно змінюється. Лише на трасу Лубни – Чорнухи, яка не ремонтувалася майже сорок років, було залучено понад п’ятсот мільйонів гривень інвестицій. Таких вкладень у ремонт доріг місцевого та регіонального рівня за останні десятиріччя ще не було.
У спілкуванні з журналістами голова ОДА чільну увагу приділив і ситуації з коронавірусом. Для медичних закладів з різних джерел фінансування вдалося залучити значні кошти, у тому числі від приватного сектору майже 170 мільйонів гривень. Ситуація залишається складною, але контрольованою, наразі Кабміном виділяється 20 мільйонів гривень на забезпечення додаткових ліжко-місць киснем.
Поділився з журналістами Олег Синєгубов і планами на майбутнє. Нині триває оновлення стратегії розвитку Полтавщини до 2027 року. Серед пріоритетів – міст через Дніпро у Кременчуці, реконструкція корпусу обласної інфекційної лікарні, будівництво нового корпусу онкодиспансеру з лінійним прискорювачем, злітно-посадкова смуга полтавського аеропорту, басейн у Полтаві та обласна філармонія.

Віктор КІКОТЬ
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий