Продовжуємо розмову: Лікує п’явка

Продовжуємо розмову: Лікує п’явка

На ваше прохання, шановні читачі, продовжуємо розмову про лікувальні можливості п’явок. Ми й надалі розповідатимемо вам про хвороби, які допомагають вилікувати ці цілющі черв’яки, про те, як правильно використовувати їх при тих чи інших недугах, допомагатимемо придбати їх тим, хто вирішити переконатися у великих можливостях незвичайних кровососів.
Разом із тим, дорогі друзі, чекаємо, що й ви повідомлятимете нам про випадки успішного лікування п’явками, поділитеся з читачами власним досвідом зцілення або просто звернетеся із запитаннями. Чекаємо ваших листів до редакції «Доброго вам здоров’я», Центру народної медицини «АЇР» та активного спілкування за телефоном (0532) 56-48-89.

Таблетки не допомагали

Я дуже вдячна «Зорі Полтавщини» та журналістам «Доброго вам здоров’я» за популяризацію цілющих властивостей медичної п’явки. Вдячна вам ще й тому, що ваші розповіді під рубрикою «Лікує п’явка» допомогли мені знайти свого цілителя і вихід із дуже складної ситуації, у якій я опинилася.
Через вегето-судинну дистонію та звуження судин у мене дуже боліла голова. Так боліла, що не могла і не хотіла ні про що думати. Життя дедалі більше забарвлювалося у темні кольори. Ніякі таблетки не допомагали. Курси лікування на стаціонарі давали лише короткочасне полегшення.
А врятували мене п’явки. Біль відступив. Уже й забула про нього. П’явки допомагають мені й при інших недугах. Тому щороку обов’язково проводжу курс лікування.
Думаю, що популяризація народних методів лікування у «Зорі Полтавщини» і зокрема – лікування п’явками, допомагає багатьом людям здолати недуги і повернути радість життя. Спасибі вам за це!
Людмила ГРИШКО.

Здолали бронхіт

Застуда восени і взимку для мене були звичним явищем. Але відбувалося це на фоні задавненого хронічного бронхіту. Звичайно ж, лікувалася, але справитися з бронхітом не вдавалося.
Після чергового загострення вирішила випробувати можливості п’явок. І була здивована. Через тиждень хвороба відступила. Щодня я ставила по сім п’явок. Полегшення відчула відразу.
Маленькі цілительки переконали мене, що мають велику лікувальну силу.
Тетяна М.

Виручать при варикозі

Випробувала різні варіанти лікування варикозу – і таблетки, і компреси, і примочки, і лікування на стаціонарі… Але найрезультативнішими виявилися п’явки. Курс лікування – і забезпечений рік без загострень хвороби.
Використовую їх уже кілька років. І забула про ліки.
В.Т.МАРЧЕНКО.

Поділися:

Добавить комментарий