Продукція "АвтоКраЗу"  зацікавила військових в Азії

Продукція «АвтоКраЗу» зацікавила військових в Азії

Делегація армійців із країн Південно-Східної Азії відвідала кременчуцький автозавод із метою ознайомлення з виробничими можливостями підприємства, номенклатурою та проведення перемовин із його керівництвом щодо співпраці.
Для гостей було організовано демонстрацію та огляд автомобілів, зокрема КрАЗ-6322, КрАЗ-Fiona, КрАЗ-Hulk, КрАЗ-5401Н2 «Свіжість», КрАЗ-6510ТЕ, КрАЗ-5233 «Джерело», АПЗ-6,5-5233. Азійці багато фотографували, фільмували техніку, що їм сподобалася. Також вони оглянули навчальний центр, де кваліфіковані фахівці з допомогою сучасної матеріально-технічної бази здійснюють підготовку та перепідготовку персоналу, який експлуатуватиме й обслуговуватиме техніку.
На випробувально-демонстраційному полігоні водії-випробувачі продемонстрували для них можливості КрАЗа-6510ТЕ та витривалість,
потужність у подоланні перешкод КрАЗа-6322. Захвату візитерів не було меж. Представники військового відомства навіть виявили бажання проїхатися полігоном в кабіні разом із водієм, щоб відчувати міць українського КрАЗа. Гості подякували за насичену програму зустрічі, за позитивні враження від автотехніки «АвтоКрАЗу».

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий