Професійні тренажери для нового спорткомплексу

Професійні тренажери для нового спорткомплексу

У спорткомплексі на вулиці Петра Юрченка в Полтаві, який зводять за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», наразі облаштовують спортивну залу. Про це розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.
«Роботи на новому спортивно-видовищному комплексі в обласному центрі не припиняються. Щодня можна спостерігати за динамікою змін, що відбуваються на об’єкті, на кожному з етапів будівництва комплекс набуває нового вигляду. Наразі облаштовуємо спортивну залу. Завозимо туди професійні тренажери: бігові доріжні велотренажери, кросовер, верхній блок, тренажери для розгинання та згинання ніг тощо», – зазначив Олег Синєгубов.
Загалом в одній споруді функціонуватимуть три басейни для плавання: основний довжиною 50 метрів, 25-метровий тренувальний та фізкультурно-оздоровчий. Також працюватимуть спортивний і тренажерний зали, кімнати відпочинку, тренерські приміщення.

Підготовлено за матеріалами департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

Поділися:

Добавить комментарий