Програма мікрогрантів для створення або розвитку власного бізнесу

Програма мікрогрантів для створення або розвитку власного бізнесу

З 01.02.2023 року відновлено роботу проекту «Власна справа» в рамках реалізації урядової програми «єРобота», яка передбачає надання громадянам України мікрогранту до 250,0 тис. грн на створення або розвиток власної справи.
В бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття передбачено на 2023 рік 1,8 млрд грн на надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Умови програми

Для кого: суб’єкти мікропідприємництва чи малого бізнесу; фізичні особи, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність.
Розмір гранту: 50–250 тис. грн.
Формат фінансування: від 50 тис. грн до 150 тис. грн за умови створення 1 нового робочого місця; від 150 тис. грн до 250 тис. грн за умови створення 2 нових робочих місць.
Мікрогрант надається одноразово в безготівковій формі для покриття таких напрямів витрат: придбання меблів, обладнання (крім транспортних засобів); закупівля ліцензійного програмного забезпечення, свійських тварин та птиці, багаторічних насаджень, саджанців, посівного матеріалу, сировини, матеріалів, товарів та послуг, пов’язаних з реалізацією бізнес-плану (сумарно не більше 50% розміру мікрогранту); послуги маркетингу та реклами (не більше 10% розміру мікрогранту); орендна плата за нежитлове приміщення (не більше 25% розміру мікрогранту); орендна плата за обладнання (не більше 10% розміру мікрогранту); лізинг обладнання, крім автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів особистого користування (не більше 50% загального розміру мікрогранту); використання у підприємницькій діяльності прав інших суб’єктів господарювання (комерційна концесія).
Завдяки реалізації державної програми з відновлення вітчизняної економіки «єРобота» у 2022 році 197 суб’єктів господарювання отримали мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу, що сприятиме створенню в регіоні 445 нових робочих місць.
Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:
(0532)518420, 518422 (Полтавський обласний центр зайнятості),
066-505-42-83 (Полтавський центр професійно-технічної освіти)
або в найближчій філії обласного центру зайнятості.

Поділися:

Добавить комментарий