Разом з батьками – на старт

Разом з батьками – на старт

У Полтавському спорткомплексі “Спартак” пройшов традиційний обласний фестиваль “Мама, тато, я – спортивна сім’я”. Участь у ньому взяли 28 сімейних команд – переможців міських і районних етапів.
П’ятнадцятий рік поспіль Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА проводить це свято для родин, які пропагують здоровий спосіб життя та активний відпочинок.
– Метою цих змагань є формування родинних традицій занять фізкультурою і спортом. Спільна участь у таких турнірах сприяє взаємопідтримці у сім’ї, бо перемогти в естафетах можна, лише якщо діяти дружно і злагоджено, – зазначила директор обласного центру “Спорт для всіх” Людмила Калаптуровська.
Два слова чарівних – це мама і тато,
А скільки любові у них і тепла!
Вони для дітей означають багато,
Щоб щастя іскрилось і радість цвіла.
Ці поетичні рядки продекламували ведучі, розпочинаючи спортивне свято.
Учасниками стали родини з різних куточків області.

Разом з батьками – на старт
Сімейна команда Чугуєнків.

Роман, Юлія і 10-річний Михайло Чугуєнки із Миргорода розповіли, що на обласному фестивалі-конкурсі їм подобається. Приїхали вперше.
– Дитина наша задоволена, то й, звісно, ми теж, – поділилася емоціями мама.
Для багатьох сімей приїзд на обласний фінал став доброю традицією. Прикладом відданості спорту і “Веселим стартам”, які так люблять діти, є багатодітна родина Зайончковських із Полтавського району, яка вп`яте бере участь у фестивалі. Родина живе в Терешках. У батьків Наталії і Владислава четверо дітлахів: дві дівчинки – 10 і 8 років – та двоє хлопчиків – 4 роки і лише один рочок. На змагання приїхали всім сімейством.
– Повсідалися всі в автівку, мама – за кермо, і вперед, – посміхається Наталія. – Враження – чудові.
Починали участь у спортивному фестивалі зі старшою донькою, нині ж прийшла черга молодшої стати капітаном сімейної команди. Батьки у вільний час займаються бігом, дочки – гімнастикою.

Разом з батьками – на старт
Родина Зайончковських.

Родина Касьянів із Великої Рублівки Котелевського району виділялася формою з написом “Котельва” – не вперше представляли свій район. Тато Максим Вікторович – депутат сільської ради, займається футболом, як і сини. Свого часу зі старшим сином Іваном Касьяни виступали на всеукраїнських змаганнях і були героями публікації в зорянському додатку “Сім’я”. Тепер у команді – молодший, восьмирічний Ярослав. Мама Ніна Іванівна – баскетболістка, прихильниця спорту.
Були серед цьогорічних учасників фестивалю й інші традиційні учасники – сім’ї, з якими наші читачі вже знайомі за публікаціями минулих років, адже про обласний фінал “Мама, тато, я…” розповідаємо щороку. Приміром, родини кременчужан Письменних, Опар із Бутенків Кобеляцького району та інші. До речі, Опари стали цьогоріч бронзовими призерами. “Срібло” – у полтавської родини Гребінюків.
Переможці обласного фестивалю “Мама, тато, я – спортивна сім’я” 2018 року – родина Пастушенків із Полтави: мама Тетяна, тато Денис і донька Соломія – учениця 34-ї школи.
– Усе дуже чудово! Враження лише позитивні, – поділився глава родини, дізнавшись про перше місце. – Після довгої зими не вистачає світлих, позитивних емоцій, і ці конкурси для дітей та батьків є саме такими.
Група підтримки протягом усіх естафет гаряче аплодувала майбутнім переможцям з трибун, тримаючи великий власноруч намальований плакат. Головною тут була бабуся маленької Соломії – Валентина Олександрівна.
– На обласному рівні ми вперше, – розповідає жінка. – Дівчинка записала батьків на участь у шкільному відборі – перемогли, на міському – перше місце… Сім’я у дітей спортивна, у походи туристичні ходять на байдарках, на лижах катаються. Взагалі, це добре, що організуються такі заходи для родин, це дуже згуртовує!..

Ганна ЯЛОВЕГІНА
“Зоря Полтавщини”

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий