РЕЙТИНГ ПАРТІЇ УДАР  ВІТАЛІЯ КЛИЧКА НА ПОЛТАВЩИНІ СЯГНУВ  4,5 відсотка!

На фото справа наліво: лідер Полтавської обласної Організації "УДАРу Віталія Кличка", професор, доктор медичних наук Костянтин Іщейкін та керівник напрямку партійної розбудови обласного осередку Андрій Кубрак.

РЕЙТИНГ ПАРТІЇ УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА НА ПОЛТАВЩИНІ СЯГНУВ 4,5 відсотка!

Партія взяла участь в позачергових виборах до Карлівської міської ради, де випередила представників Слуги Народу та ЄС. Результат підтвердив стале зростання рейтингу нашої Партії та підвищення довіри виборців до її Лідерів.

31 жовтня відбулися позачергові вибори до Карлівської міської ради. Рішення про обрання нового депутатського корпусу було прийнято Верховною Радою України через постійне блокування роботи та ігнорування сесій ради депутатами попереднього скликання. Через таке протистояння громада ризикувала швидко деградувати до рівня «неспроможних ОТГ». Аби не допустити повторення такої ситуації, партія «УДАР Віталія Кличка» вирішила взяти участь у цих виборах. Команда Партії була сформована та зібрана за ідейними поглядами, був дотриманий принцип гендерної рівності, середній вік кандидатів не перевищував 40 років.
Вибори у Карлівській територіальній громаді показали зневіру щодо влади зокрема та політичних партіях взагалі. Про це говорить низька явка виборців, яка склала 44,2%. Але команда «УДАР Віталія Кличка» щиро вдячна кожному, хто прийшов та зробив свій чесний та правильний вибір. Очевидно, що «публічні рейтинги», які чи не щомісяця оголошуються в пресі, часто є завищеними та не відповідають дійсності. Наша політична сила доводить на виборах, що рейтинг Партії на території Полтавської області та по Україні в цілому зростає все більше й більше. Сьогодні формується потужна команда однодумців, які приєдналися до партії «УДАР Віталія Кличка» для впливу на владу з метою побудови сильної та заможної держави демократичним шляхом – через політичну діяльність.
– «Ми не будемо стояти на місці, ми маємо гарний план. Обласний осередок партії «УДАР Віталія Кличка» продовжує будувати партійну структуру та шукає нових Лідерів на місцях. Запрошую до нашої Команди всіх небайдужих громадян. Останній досвід виборів у Карлівці свідчить про те, що активні люди можуть і мусять боротися за свої Громади, вони повинні брати на себе відповідальність за долю сіл, селищ, містечок свого краю. У Карлівці не вистачило кільканадцять голосів, щоб пройшли наші кандидати, впевнений, що на наступних позачергових виборах ми можемо взяти не менше 8 відсотків», – коментує результати останніх виборів голова Обласної партійної організації Костянтин ІЩЕЙКІН.

МИ ЗАПУСКАЄМО НОВУ ПЛАТФОРМУ ВЗАЄМОДІЇ З УКРАЇНЦЯМИ «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА УДАР»

«УДАР Віталія Кличка» розвивається. Ми починаємо прямий діалог з громадянами. Завдяки цьому програма Партії відображатиме позицію українців з ключових питань. І ми тут говоримо не про популізм, а про реальний план дій, коли люди будуть готові долучитись до втілення змін, які підтримали», – пише голова центрального виконкому Партії Артур Палатний.
Відтепер на нашому порталі ви зможете:
– читати актуальні новини;
– отримувати унікальні подарунки;
– брати участь в опитуваннях;
– впливати на позицію партії;
– вчитися новому в політиці;
– спілкуватись з однодумцями;
– реалізовувати власні проєкти;
– зробити кар’єру політика.

РЕЙТИНГ ПАРТІЇ УДАР  ВІТАЛІЯ КЛИЧКА НА ПОЛТАВЩИНІ СЯГНУВ  4,5 відсотка!
СКАНУЙТЕ QR-КОД ТА
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ЗАРАЗ!

Прес-служба Полтавської обласної організації
Партії “Удар Віталія Кличка”.

Добавить комментарий