Рекорд хорольських науковців

Секретар Хорольської міської ради Валентина Керекелиця, керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова, директор Хорольського ботанічного саду Володимир Красовський.

Рекорд хорольських науковців

До 937-ї річниці від заснування Хорола та 77-ї річниці визволення району від нацистських окупантів чудовий подарунок рідному краю зробив колектив Хорольського ботанічного саду. Це ще один внесок у скарбничку формування привабливого для туристів іміджу Хорола.

Науково-дослідницьку колекцію субтропічних плодових культур відкритого ґрунту Хорольського ботанічного саду занесено до Національного Реєстру Рекордів України як найбільшу. Експертами Рекорду перевірено заявлену кількість інтродукованих (вселених у нові ареали) субтропічних рослин у науковій та експозиційній зонах в розсадниках ботанічного саду та на випробувальній ділянці за межами його території, нараховано 1001 рослину.
Отже, трудовим колективом ботанічного саду на чолі з директором установи, кандидатом біологічних наук Володимиром Красовським закладено найбільшу колекцію субтропічних плодових культур у масштабах усієї України.
Встановлений рекорд є найвищою нагородою, яка підтверджує важливий внесок місцевих науковців-ботаніків у розвиток об’єкта природно-заповідного фонду України загальнодержавного значення, яким є Хорольський ботанічний сад.

Анатолій ОЛІЙНИК
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий