Рено - пристрасть до життя

Рено — пристрасть до життя

Новий концептуальний дилерський центр Renault ТОВ “Соллі Плюс” відкрили нещодавно у Полтаві за адресою: Київське шосе, 39-в (перехрестя з вулицею 23 Вересня). Міжнародний автомобільний холдинг “Соллі Плюс” – офіційний дилер Renault в Полтаві та Полтавській області. ТОВ “Соллі Плюс” став офіційним дилером Renault в 2010 році.
В урочистостях взяли участь керівники компанії Renault в Україні, товариства “Соллі Плюс”, офіційні дилери Renault, партнери, корпоративні клієнти, поціновувачі автомобілів цієї відомої марки, представники міського керівництва, засобів масової інформації. Гостям був представлений весь модельний ряд Renault з технічними характеристиками. Працювали менеджери з продажів, консультанти програми Renault Finance.
Компанія Renault в Україні розпочала нову програму кредитування стильних кросоверів Renault Сaptur і Renault Kadjar “Renault вже твій” від Renault Фінанс. Ця програма створює вигідні умови для придбання нового кросовера на виплату. Сплативши 40% вартості машини (від 300 000 грн), покупець отримує можливість виплачувати частками упродовж 3 років під 0,01% і заморожений щомісячний платіж у гривнях на весь період виплат від 9 997 грн.
Розмір щомісячного платежу та авансу варіюється в залежності від обраної моделі та комплектації автомобіля.
У рамках церемонії відкриття відбулася прес-конференція. З представниками ЗМІ поспілкувалися президент міжнародного автомобільного холдингу “Соллі Плюс” Костянтин Токарєв, генеральний директор, голова правління АТ “Рено Україна” Яна Міненко, директор з продажів та розвитку дилерської мережі “Рено Україна” Ірина Гон, співвласник ТОВ “Соллі Плюс Полтава” Володимир Цебер.
Спікери зупинилися, зокрема, на підсумках вітчизняного автомобільного ринку 2017 року. Так, торік ринок легкових автомобілів України зріс на 25%. Було продано загалом 87 630 нових авто. 40 відсотків ринку зайняли кросовери (молодий клас автомобілів з поліпшеною прохідністю і керованістю). Минулого року в країні продано 10,5 тисячі нових автомобілів Renault. Продажі їх зросли на 36%. В трійку автомобільного рейтингу року увійшли моделі Renault Logan та Renault Duster.
Важливим завданням компанії є просування на ринок електромобілів – екологічних авто, на які поступово переходить світ. Renault є одним із лідерів у виробництві електромобілів. Уже є 10 підготовлених дилерів у 7 містах, які готові розпочати продажі електромобілів і сертифікованих електричних заправних станцій. До речі, портативні станції можна придбати разом з електромобілями. Заправні колонки для електромобілів є і в новому центрі.
Полтавська область, як відзначили автомобільні експерти, є одним із ключових регіонів у розвитку тренда Renault в Україні. Автосалони, що діють у Полтаві й Кременчуці, продають близько 16% автомобілів Renault в країні.
Нове підприємство – восьмий концептуальний центр “Соллі Плюс”, що працює з 12 автомобільними брендами, і другий подібний – власне марки Renault.
Дилерський центр “Соллі Плюс Полтава” став піонером запуску глобального проекту нової концепції дизайну й організації обслуговування клієнтів – Renault Store.
Renault Store робить шлях клієнта в дилерському центрі легким і зрозумілим: чітко позначені зони продажів, сервісу, аксесуарів, фінансових послуг.
Сучасний дизайн нового дилерського центру “Соллі Плюс Полтава” поєднує ІТ-технології і фізичне представлення продукту в салоні, відзначалося під час урочистого відкриття центру. Це не просто салон з продажу та обслуговування автомобілів, а бутик, який транслює історію і цінності бренда, де кожний клієнт буде почувати себе комфортно. Тут є: зона комерційної техніки, зона електромобілів, зона новинок. Перед фасадом центру виділена зона Тест-драйв, яка запрошує клієнтів провести випробування на дорозі моделей, що зацікавили.
Оновлений фасад центру відповідає сучасним тенденціям комерційного дизайну. Центральний елемент фасаду – жовта смуга, “промінь сонця”, що уособлює корпоративний колір бренда Renault.
При вході в салон клієнтів зустрічає бренд-зона – “Дорога Renault”, місце, де можна комфортно відпочити, переглянути відео про багатогранний світ Renault, підключитися до всесвітньої мережі, ознайомитися з історією бренда, моделями тощо.
У центрі надається повне технічне обслуговування машин.
Працівники СТО пройшли курс спеціальної підготовки в навчальному центрі Renault. Фахівці сервісу застосовують сучасне високотехнологічне обладнання, тільки оригінальні матеріали і запчастини для автомобілів Renault.
Кожний клієнт має можливість замовити додаткове обладнання і комплектацію на свій автомобіль, скориставшись широким вибором аксесуарів та можливістю швидко і якісно їх встановити.
У новому дилерському центрі одночасно можуть обслуговуватись 7–9 автомобілів. СТО оснащене найсучаснішими підйомниками для ремонту легкових автомобілів, вантажівок і мікроавтобусів Renault. Незабаром стане до ладу новий вид сервісу – малярно-кузовний цех.
Усі автомобілі, що продаються в салоні, проходять передпродажну підготовку в сервісному центрі згідно зі стандартами та інструкціями компанії “Рено Україна”.
Родзинкою урочистого відкриття нового дилерського центру стала офіційна презентація зі спецефектами нової моделі електромобіля Renault ZОE та ознайомлення потенційних покупців з можливостями і технічними характеристиками автомобіля.
Третій рік поспіль бренд Renault посідає перше місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.
Слоган бренда Renault, як і поціновувачів машин цієї відомої і надійної марки, – пристрасть до життя (“Passion for life”).

Рено - пристрасть до життя Рено - пристрасть до життя Рено - пристрасть до життя Рено - пристрасть до життя

Адреса дилерського центру Renault “Соллі Плюс Полтава”: вул. Київське шосе, 39-в, м. Полтава, тел. (0532) 680028.

Ганна ЯЛОВЕГІНА
“Зоря Полтавщини”

Добавить комментарий