Реорганізовано Полтавську районну організацію партії  «УДАР Віталія Кличка»

Реорганізовано Полтавську районну організацію партії «УДАР Віталія Кличка»

Партійці Полтави, Карлівки, Чутового, Опішні, Диканьки та інших громад Полтавської області взяли участь в установчих зборах Полтавської районної партійної організації «УДАР Віталія Кличка». Під час роботи зборів головою районного осередку було обрано Андрія Кубрака. Новий очільник має великий практичний досвід організаційної роботи, свого часу двічі обирався головою Степненської сільської ради, він відомий громадський діяч та меценат.
Процес оновлення УДАРу відбувається у дуже непростий для нашої держави час. «Епідемія коронавірусу, енергетична криза, армія російського агресора на кордонах, засилля корупції та повна зневіра людей… Усі ці негативні чинники не чекають виборів, вони вбивають, руйнують та роблять українців біднішими вже зараз. Тому ми маємо активно діяти», – наголосив Лідер УДАРу на Полтавщині Костянтин Іщейкін. Проміжним результатом нашої діяльності має стати оновлення політичних еліт, а наслідком – краще життя для всіх мешканців Полтавської області.
З питань взаємодії з офіційними представниками місцевих організацій партії звертайтесь на пряму лінію нашого виконкому: 095-433-3415.

Прес-служба Полтавської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Поділися:

Добавить комментарий