«Решетилівка»  крокує далі…

«Решетилівка» крокує далі…

Справжній спортивний характер продемонстрували спортсмени з Полтавщини під час матчів третього етапу Кубка України з волейболу серед чоловіків, який відбувся у Бахмуті. На цій стадії розіграшу почесного трофею ВК «Решетилівка» зустрівся із командами «МХП-Вінниця», «Житичі — Поліський університет» та «Бахмут-ШВСМ».
У першому матчі наші земляки грали з вінничанами. «Решетилівка» програла дві перші партії, але вирівняла ситуацію, а потім й перемогла на тайбрейку (рахунок за партіями 3:2).
Другий матч решетилівці провели проти житомирської команди «Житичі — Поліський університет». Підопічні Сергія Сосніна програли першу партію, але надалі перемогли у трьох наступних і здобули вікторію – 3:1.
За схожим сценарієм відбулася і гра проти господарів майданчика – місцевої команди «Бахмут-ШВСМ». «Решетилівка» знову поступається на початку гри, а потім дотискає супротивників у наступних трьох партіях (19-25, 25-19, 25-18, 25-19).
Таким чином, отримавши три вольові перемоги, наші земляки впевнено крокують далі. Як повідомили «Зорі Полтавщини» в керівництві клубу, жеребкування наступного етапу розіграшу Кубка України відбудеться 3 лютого.

Андрій СОВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий