«Решетилівка»: новий головний тренер та перспективне поповнення

«Решетилівка»: новий головний тренер та перспективне поповнення

Як відомо, волейбольний клуб «Решетилівка» вперше в своїй історії виборов право змагатися в еліті українського волейболу – Суперлізі. Минулого вівторка, 25 травня, в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція, на якій президент ВК «Решетилівка» Олександр Біленький і директор клубу Сергій Котьман представили нового головного тренера та кількох волейболістів, які захищатимуть кольори «Решетилівки» у новому сезоні.
Сергій Котьман зазначив, що дуже радий поверненню на рідну землю вихованця полтавського волейболу Євгена Політька, який грав за «МХП-Вінниця». Також клуб підсилять вихованець харківської школи волейболу Денис Велецький та ще один колишній гравець вінницького клубу Микита Лубан. Головним тренером «Решетилівки» призначено відомого на Полтавщині спеціаліста Сергія Сосніна. Свого часу він працював у лубенському «Фавориті».
Олександр Біленький, Сергій Котьман та Сергій Соснін розповіли про завдання, які ставляться перед клубом у новому сезоні, та відповіли на запитання журналістів. Докладний звіт про прес-конференцію та ексклюзивне інтерв’ю «решетилівців» для «Зорі Полтавщини» читайте в одному з наступних номерів нашої газети.

Андрій ФІАЛКОВСЬКИЙ
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий