Решетилівський досвід – для всієї держави

Про чергові реформаторські кроки в галузі охорони здоров’я на Полтавщині розповів під час брифінгу директор департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак.
Розпочалася активна підготовка до впровадження в області електронної системи охорони здоров’я. Також обрано компанію, яка буде допомагати полтавським фахівцям впроваджувати ІТ-компоненти. Керівники центральних районних лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги впроваджують автономізацію закладів охорони здоров’я, коригують плани подальшої роботи.
Отримано дозвіл на зекономлені кошти Субпроекту придбати додатково автотранспорт для служби екстреної медичної допомоги, деяке складне обладнання (навігаційно-абляційну систему тощо).
Полтавщину відвідала місія Міжнародного банку реконструкції та розвитку, ВООЗ, представники Міністерства охорони здоров’я України. Гості побували в обласних лікувально-профілактичних закладах та районних лікарнях, які в майбутньому виконуватимуть функцію лікарень інтенсивного лікування. Ознайомилися з порядком організації “маршруту пацієнта”, особливостями функціонування споруд та будівель закладів охорони здоров’я. Наголосили на співпраці з проектувальними організаціями задля дотримання європейських стандартів. Згідно з експертним висновком місії розроблятимуться поетапні майстер-плани госпітального сектора області.
– Триває відповідальна навчально-штурмова робота. Моя позиція – оптимістична. Ми використовуємо досвід колег, поступово реалізовуючи спільні напрацювання, – підкреслив Віктор Лисак.
Він оприлюднив надзвичайно важливу інформацію від МОЗ: примірний проект плану спроможної мережі ПМСД Решетилівського району, розроблений полтавськими фахівцями, стане прикладом для всієї України.

Прес-центр департаменту охорони здоров’я ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий