Рідкісні сосни  у Хорольському  ботанічному саду

Директор Хорольського ботанічного саду Володимир Красовський, голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко, природоохоронник Катерина Зубенок висаджують сосну кримську.

Рідкісні сосни у Хорольському ботанічному саду

Збереження рослин у ботанічних садах – надзвичайно важлива для науки та суспільства справа, бо рослинний світ є основою життя на Землі, найбільшим її багатством. Від працівників ботанічних садів значною мірою залежить, чи буде передано це багатство прийдешнім поколінням. У Хорольському ботанічному саду це добре розуміють, адже щороку закладаються нові колекційні ділянки з екзотичних рослин.
Цьогоріч розпочато закладку нової колекційної ділянки Сосновий бір. Висаджено 22 саджанці таких рідкісних видів сосни, як сосна кримська, Тунберга, румелійська, чорна, жовта, білокора, остиста, кедрова, густоквіткова. Висаджування проведено у пейзажному стилі працівниками Хорольського ботанічного саду разом з головою Лубенської районної ради Тетяною Качаненко, яка опікується розвитком установи ще від зародження ідеї створення у Хоролі ботанічного саду загальнодержавного значення.

Анатолій ОЛІЙНИК
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий