“Рідне село” на ярмарку місцевих виробників

“Рідне село” на ярмарку місцевих виробників

Під час святкування у Полтаві Дня міста в парку “Перемога” відбулися ярмарок місцевих виробників та фестиваль полтавських страв. На презентаціях вирізнялися павільйони вже відомої в краї мережі продуктових магазинів “Рідне село”.
Усі продовольчі товари – вагові та фасовані крупи, борошно, цукор, м’ясо, ковбаси, шинка, сало, пельмені, олія, яйця, хлібобулочні, макаронні вироби, короваї, пиріжки, торти, молоко, мед, овочі, фрукти, соління тощо – виготовлені з високоякісної власної сировини на власних переробних підприємствах агрофірми “Маяк”. Це господарство є засновником Торгового дому “Маяк” і мережі магазинів “Рідне село”.

В агрофірмі діють хлібопекарня, м’ясокомбінат, цехи з виготовлення борошна, круп, заморожених напівфабрикатів і переробки олійних культур.
Є власні ферми, де виробляється високоякісне молоко екстра-класу.
– Наша родзинка – тільки натуральна продукція власної переробки з власної якісної сировини. На полях вирощуються зернові культури, які переробляються на підприємствах агрофірми на борошно і крупи та йдуть на корм худобі та птиці, що утримується на фермах. У результаті маємо високоякісне свіже м’ясо – свинину, телятину, яловичину, баранину, тушковане консервоване м’ясо, ковбаси, рулети, яйця курячі і перепелині тощо. З вирощеної на наших полях пшениці виготовляється борошно, випікаються хліб, булочки, батони, пиріжки, короваї. Все це є у продажу в фірмових магазинах у Полтаві, Котельві, Великій Рублівці та Милорадовому. Загалом зараз діють 15 магазинів мережі, – відзначає директор дочірнього підприємства “Торговий дім “Маяк” ТОВ “Агрофірма “Маяк” Олександр Ленець.
Планується збільшити кількість крамниць у Полтаві, відкрити магазин у Миргороді і зайти в Харківську область. Вже діє послуга експрес-доставки продуктів у Дніпро, Харків і Київ. Цікаво, що мешканці сусідніх із Котельвою Опішні й Охтирки Сумської області їздять купувати продукти у Котельву, в магазини “Рідне село”.
У перспективі – створення лінії з виробництва молочних продуктів.
– На ярмарку представляємо наші фірмові магазини і кафе “Калина”, розташоване в Котельві. Котелевські кулінари привезли полтавцям шашлик з високоякісних сортів свинини та телятини, картопельку по-селянськи, страви на мангалі, вареники, – продовжує співрозмовник. – Діє також спільна з нашими партнерами з ПрАТ “Фірма “Полтавпиво” акція – бокал пива по 15 гривень, а якщо купити два бокали – третій у подарунок. Ми побували на заводі, вивчили виробництво і дійшли висновку, що полтавське пиво – дуже якісне. Продукція, як і у нас, тільки з місцевих якісних інгредієнтів. Тому ми – партнери.
* * *
Біля яток “Рідного села” – прикрашених ярмаркових павільйонів і столиків – людно.
Олександра Павлівна давно переконалася у високій якості продуктів цього бренда:
– Кожний раз, як іду за покупками, заходжу в магазин “Рідне село”, який нещодавно відкрився в центрі міста, біля лялькового театру. Купую варену ковбасу “Дитячу” – собі й внукам. Знаю, що ковбаска у цього виробника зроблена зі справжнього м’яса. На свята дозволяю собі паличку копченої. Олія і борошно тут теж хороші. Дещо придбала і на ярмарку, спасибі, що люди приїхали поторгувати аж із Котельви, – каже пенсіонерка.
Полтавка Наталія говорить, що має роботу зі змінним графіком і, щойно зранку випадає вільний час, йде пішки до магазину “Рідне село”, розташованого на вулиці 23 Вересня, і чекає машину зі свіжим хлібом та булочками.
– Смачнішого хліба в місті немає, – переконана жінка.
– Справді, хліб у нас завжди найсвіжіший, смачний, без домішок. Завезення хлібобулочних виробів відбувається щодня. Асортимент великий і різноманітний – хліб Білоруський висівковий з насінням, овочевий багет, плюшка з маковою начинкою, булочка “Ярославська” – все це користується великим попитом у покупців і швидко розкуповується, за лічені години. Хліб у нас не залежується, – підтверджує завідуюча магазином Наталія Петренко, котра теж брала участь у ярмарку. – Людям подобається й те, що продавці у нас привітні та уважні. Ми цінуємо своїх покупців і вдячні їм за їхній вибір.
Комерційний директор АФ “Маяк” Наталія Прийма відзначає, що вся харчова продукція, представлена в магазинах мережі “Рідне село”, – натуральна, корисна для здоров’я, рекомендована до вживання як дорослим, так і маленьким дітям. Виробник гарантує її якість і доброзичливе обслуговування покупців.
– Ми виробляємо й реалізуємо лише натуральні продукти, без смакових підсилювачів, ароматизаторів, розпушувачів. Вони не містять харчових домішок, тобто якісні й на сто відсотків натуральні. Загалом наша продукція відповідає вимогам державних стандартів і технічних умов, показникам якості та безпеки. Приміром, ковбаси у нас тільки з натуральної сировини, з якісного м’яса. Ковбасних і м’ясних виробів, напівфабрикатів виготовляється близько 200 найменувань, і щокварталу наші спеціалісти освоюють нові види продукції. До речі, цього року м’ясокомбінату, як і мережі магазинів, виповнюється десять років, – каже Наталія Прийма. – Готуємось до ювілею випустити новинки, це будуть сиров’ялена ковбаса та тушковане м’ясо преміум-класу. Закупили обладнання для виготовлення пельменів і вареників із нашим знаком якості. Так само запроваджуються новинки і в пекарні, нині виготовляємо півтори сотні найменувань хлібобулочних виробів. Нещодавно до асортименту додали кількаярусний весільний коровай “Маяківський”, який, до речі, бере участь у фестивалі полтавських страв. Разом із короваєм “Маяк” представив вареники з картоплею та “сукню-вишиванку” з м’яса і сала. І наш ресторан-кафе “Калина” вперше виїхав до полтавців зі своїми стравами, це свідчить про те, що ростемо і розширюємо горизонти.
– Тож сьогодні агрофірма “Маяк” презентує себе полтавцям: виробництво, переробку, торгівлю, ресторанне господарство. Все це – з величезним знаком якості. Продукцію “Маяка” вже куштують у Полтаві та області, знають по всій Україні. Уся наша продукція тільки натуральна і якісна, це наш девіз, – підсумовує директор АФ “Маяк” Євгеній Прядка. – Добре налагоджена логістика, свіжий товар швидко доставляється в магазини. Є у нас новинка – фасований мед преміум-класу, зібраний дикими бджолами, і квітковий – з культур, що вирощуються в агрофірмі. У двох магазинах є молокомати – автомати з продажу свіжого охолодженого молока. Загалом щодня в агрофірмі виготовляється 50 тонн молока, більша частина відправляється на переробні підприємства. Контроль за його якістю здійснює наша ж потужна лабораторія. Молоко у нас екстра-гатунку, бо корів годуємо тільки високоякісними кормами. Молоко безпосередньо з ферми з охолоджених танків із сертифікатом якості доставляється до покупців. Тож, якщо хочете скуштувати справжнє молоко, приходьте в магазини мережі “Рідне село”. Такий же вимогливий контроль якості здійснюється і за іншими видами продукції. Працюємо для споживачів під гаслом “Ми для вас” і вдячні покупцям за велику довіру. Для нас важливий кожний споживач.
* * *
В агрофірмі “Маяк” трудяться близько 800 працівників. У Торговому домі – понад 130. Агрофірма зацікавлена в студентах, молодих людях, фахівцях, готових стати членами маяківської команди. У зв’язку з розширенням виробництва пропонуються такі вакансії: завідувач магазину, маркетолог, пекар, кондитер, водій, агроном, зоотехнік, будівельник та інші.
– Маємо багато проектів, для реалізації яких потрібно шукати спеціалістів, – наголошує HR-директор (фахівець з персоналу) агрофірми “Маяк” Антон Клименко. – Головна мета – щоб в країні залишалося все краще, що тут вирощується, і залишалися люди, які тут народилися. Щоб продавати готову продукцію, а не сировину. Керувати всіма процесами мають навчені кваліфіковані працівники. “Маяк” має людиноорієнтований підхід до роботи з персоналом. Це дуже важливо: людина, працівник є великою цінністю для компанії. Тут працівники отримують усе, що може дати роботодавець. Повне дотримання законів про працю, відпустки, достойну зарплатню тощо. Маю досвід роботи в міжнародних компаніях, там немає такого людяного ставлення, права трудящих часто порушуються. Приватні роботодавці не дають співробітникам відпусток, а тут люди мають гарантований відпочинок, лікарняні.
Втілюють у “Маяку” ще один цікавий проект – якщо випускник школи, студент захоче навчатися чи вже навчається за спеціальністю, яка потрібна в агрофірмі, і працювати за фахом, таким молодим людям допомагають оплатити навчання і працевлаштовують.
* * *
ТОВ “Агрофірма “Маяк” – сучасне високотехнологічне соціально відповідальне агроформування, де з партнерами, споживачами, працівниками та пайовиками працюють тільки в правовому полі. Тут займаються рослинництвом, тваринництвом, переробкою і реалізацією продукції. Одна галузь доповнює іншу, створюючи повний замкнений цикл виробництва.
Впровадження новітніх прогресивних технологій у тваринництві стало основою для присвоєння агроформуванню статусу племінного господарства із розведення великої рогатої худоби української чорно-рябої молочної породи. Агрофірма також є племрепродуктором із розведення свиней великої білої породи та племінним репродуктором із розведення овець асканійської тонкорунної породи таврійського типу. Висока якість молока дала можливість господарству, за експертною оцінкою Інституту агроекології України, отримати статус спеціальної сировинної зони для виробництва продуктів дитячого та дієтичного харчування.
* * *
Агрофірма “Маяк” – соціально орієнтоване підприємство. Тут турбуються про ветеранів праці – працівників і пайовиків. Надають матеріальну допомогу, продуктові набори з якісною продукцією агрофірми, різноманітні послуги. Люди поважного віку завжди бажані гості на всіх святах і заходах.
З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана шановним ветеранам-маяківцям теж готують подарунки.
Генеральний директор ТОВ “Агрофірма “Маяк” Вячеслав Прийма щиро вітає всіх маяківців і полтавців поважного віку зі святом і бажає міцного здоров’я, активного довголіття, миру та злагоди в родинах.

Ганна ЯЛОВЕГІНА.

“Рідне село” на ярмарку місцевих виробників “Рідне село” на ярмарку місцевих виробників “Рідне село” на ярмарку місцевих виробників

Добавить комментарий