Інформаційний кур’єр

Рік новий – із новими відзнаками

«От і погладили моє «Зінське щенятко», дочекалося… А приємно, друзі, справді. Ну бо Панько Куліш геть не останнім чоловіком був і є в нашій літературі. І статус відзнаки – таки міжнародний. Та й список лауреатів – цілком достойний, щоб поміж них і моє «щенятко» почулося людиною…
Дякую за відзнаку й… уперше презентую обкладинку книжки, якої вже практично немає. Друзі, ви мене часто просили про неї, але справді немає… Можливо, колись буде змога перевидати, а до того часу читайте мою малу прозу в Інтернеті й тут, де я час від часу виставляю окремі твори з цієї, наразі єдиної, моєї прозової книжки. Та, сподіваюся, не останньої!».
Про що йдеться? Про приємну подію, адже цими днями стало відомо, що «письменниця Наталка Фурса (смт Ромодан Миргородського району Полтавської обл.) – за книгу малої прози «Зінське щеня» (Полтава, «Дивосвіт», 2017)» стала лауреатом міжнародної літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за 2021 рік. І то про неї вона так емоційно пише на своїй сторінці у «Фейсбуці», відповідаючи на вітання друзів і читачів.
Цю почесну відзнаку заснували в 2011 році Клуб творчої інтелігенції «Оберіг-Чернігів» та Волинське товариство «Світязь» за сприяння Національної спілки письменників України і міжнародних громадських організацій з метою розвитку українського книговидання і підтримки українських письменників, митців, науковців, журналістів, працівників культури та освіти, громадських діячів і меценатів, які мешкають в Україні та за кордоном. Із листопада 2014 року засновником стала Міжнародна літературно-мистецька Академія України, котра об’єднує 160 відомих письменників, перекладачів, науковців, журналістів та громадських діячів із 60 держав.
До слова, цього року відзначено і нашого земляка, письменника Олеся Ульяненка (посмертно) – «за видатний внесок в українську літературу».
Щиро вітаємо Наталку Фурсу із нагородою, зичимо нових творчих здобутків!

Зоряни.

Поділися:

Добавить комментарий