Різдвяне Послання митрополита Полтавського і Кременчуцького Федора боголюбивим пастирям, кліру і всім вірним Полтавської eпархії Православної Церкви України

Різдвяне Послання митрополита Полтавського і Кременчуцького Федора боголюбивим пастирям, кліру і всім вірним Полтавської eпархії Православної Церкви України

Дорогі браття та сестри! Христос народився!

Щиро вітаю усіх з величним святом – Різдвом Христовим! Найважливішим значенням цієї події є те, що Предвічний, Незбагненний Бог став людиною. Бог народився від Діви Марії, став немовлям, зростав у людському суспільстві. Його прихід у наш світ розділив людей на тих, хто прийняв Його з радістю та здивуванням, і на тих, хто не лише відкинув Його, але й намагався убити. Ірод гадав, що хитрощами і насиллям знищить «конкурента», але сам помер у муках. Сили зла нам часто видаються могутніми, а добро – слабким і немічним.
Однак Різдво Христове показує нам, що Божа сила, яка нібито немічна, – непереможна. Адже вона звершується в людях, які приймають Бога, довіряють і служать Йому.
Бог являє нам у цьому взірець. Він стає людиною, щоб служити людям. Він приходить у світ, щоб дарувати перемогу усім Своїм вірним дітям. Він зміцнює нас у протидії злу, у стійкості і терпінні, у вірі і служінні ближнім.
Різдво Христове – це свято, яке дарує нам віру у перемогу Бога, любові і добра. Адже ми можемо з певністю сказати словами пророка: «З нами Бог!»
Щиро вітаю з Рідвом Христовим усіх полтавців, усіх наших захисників, їхніх рідних і близьких!
Христос народився! Славімо Його!

ФЕДІР,
Митрополит Полтавський і Кременчуцький.

Поділися:

Добавить комментарий