Інформаційний кур’єр

«Різдво для Ба та Ді»

Набір… чарівників, які допоможуть самотнім стареньким землякам отримати різдвяні подарунки, оголосили у Кременчуці.
Ідеться про акцію «Різдво для Ба та Ді», започатковану Молодіжним парламентом і міським комітетом молодіжних організацій за сприяння профільних структур виконкому міськради. Вона стала своєрідним продовженням іншої доброї справи – благодійного марафону «Святий Миколай – дітям».
У рамках цього марафону в наддніпрянському місті вже понад два десятиліття збирають новорічно-різдвяні подарунки для дітей із соціальних закладів та з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах. А цьогоріч організатори вирішили, що таких само уваги та турботи у вигляді подарунків на свята потребують і самотні бабусі та дідусі.
Зробити презент можуть усі охочі, перевтілившись у справжніх чарівників. Для цього достатньо до 19 грудня повідомити організаторам акції про наміри придбати такі подарунки. Після того потенційним доброчинцям надішлють інформацію про те, що саме хотіли б отримати на свята самотні люди поважного віку. До 29 грудня свої презенти чарівникам належить передати в офіс організаторів. А потім – лише дочекатися світлин із зафіксованими на них миттєвостями вручення їхніх подарунків адресатам.
Такі фото обов’язково надішлють доброчинцям ініціатори акції. А передаватимуть ті презенти самотнім стареньким людям працівники територіальних центрів соціального обслуговування, котрі добре знають своїх підопічних. Тож будь-які недоречності чи ризики при цьому виключаються. Зрештою, головними подарунками для чарівників стануть радісні усмішки на обличчях бабусь і дідусів.

Григорій КАЛАШНИК
Журналіст

Добавить комментарий