Робочий візит Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення  Л. Л. Денісової і працівників секретаріату Комітету до Полтави

Робочий візит Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Л. Л. Денісової і працівників секретаріату Комітету до Полтави

22 лютого 2018 року до Полтави з робочим візитом завітала Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова і працівники секретаріату Комітету.
Програмою візиту передбачалося вивчення стану реалізації пілотного проекту Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності в закладах охорони здоров’я Полтавської області, ознайомлення з умовами діяльності новоствореного управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області, а також розгляд інших питань, що стосуються соціального захисту населення.
Для участі у запланованих заходах, предметного обговорення нагальних проблем та спільного визначення шляхів їх вирішення до Полтави прибули працівники виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України: заступник директора Володимир Забела, директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Роман Яхимович, заступник директора департаменту – начальник відділу медичної експертизи департаменту фінансового контролю та аудиту Олена Єлєзова, заступник начальника відділу медичної експертизи департаменту фінансового контролю та аудиту Марина Біляєва.
Начальником управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області Артемом Вернигорою спільно з керівництвом Полтавської обласної державної адміністрації було організовано зустріч поважних гостей та підготовлені інформаційно-аналітичні матеріали щодо практичного використання закладами охорони здоров’я області зазначеного програмного продукту.
З метою практичного дослідження стану функціонування Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності разом із директором департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктором Лисаком учасники заходу відвідали Полтавську обласну клінічну лікарню ім. М. В. Скліфосовського та міський клінічний пологовий будинок, де мали змогу поспілкуватися з головними лікарями та іншими працівниками цих лікувальних закладів на предмет функціонування програмного продукту.
Щоб переконатися у повноцінній реалізації реформи загальнообов’язкового державного соціального страхування в регіоні Людмила Денісова завітала до Полтавського міського відділення Управління та управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області. В останньому Голова Комітету Верховної Ради України провела розширену нараду за участю заступника голови Полтавської облдержадміністрації з питань будівництва, житлово-комунального господарства, соціальних питань, освіти, науки та охорони здоров’я Олега Пругла, директора департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмили Корнієнко, працівників виконавчої дирекції Фонду та Управління.
Заступник директора виконавчої дирекції Фонду Володимир Забела під час виступу визначив основні недоліки в роботі програмного продукту та наголосив на необхідності запровадження дієвих юридичних механізмів, які б дали змогу визначити відповідальність кожної із зацікавлених сторін.
У свою чергу директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Роман Яхимович зазначив, що чинне програмне забезпечення за своїми технічними характеристиками не в змозі опрацювати весь необхідний об’єм інформації, тому потребує удосконалення.
Людмила Денісова наголосила на меті запровадження Єдиного реєстру листків непрацездатності, заради якої сторони повинні в найкоротші терміни визначити чіткий алгоритм дій для забезпечення його функціонування: припинення зловживань із листками непрацездатності в сфері охорони здоров’я; забезпечення цільового використання коштів Фонду.
Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області Артем Вернигора зауважив, що встановлений програмний продукт у Полтавській області буде працювати за умови забезпечення трансферу інформації між закладами охорони здоров’я та сервером Фонду.
На завершення наради Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення зобов’язала працівників виконавчої дирекції Фонду проаналізувати та подати до Комітету алгоритм усунення існуючих недоліків у функціонуванні Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності та високо оцінила «командний дух» і налагоджену співпрацю між управлінням виконавчої дирекції Фонду в Полтавській області та органами державної влади, що забезпечить вирішення в регіоні багатьох нагальних питань.
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.

Поділися:

Добавить комментарий