Роки минають, пам’ять – живе

Роки минають, пам’ять – живе

Чорнобильці Полтавської області постійно проводять роботу щодо вшанування пам’яті своїх побратимів, які, на жаль, не дожили до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи та 35-річчя зведення cаркофага.
Так, в Хорошківській і Калайдинській сільських радах Лубенського району з ініціативи чорнобильців та місцевого керівництва збудовано пам’ятники чорнобильцям, відкриття яких відбулося 26 квітня 2021 року.
14 грудня 2021 року в селищі Красна Лука Миргородського (колишнього Гадяцького) району також буде відкрито пам’ятник чорнобильцям, побудований з ініціативи мецената, чорнобильця, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Володимира Нікітенка.
У селі Великі Кринки Глобинської територіальної громади планується відкриття пам’ятника чорнобильцям, встановленого з ініціативи і за особистої участі ліквідатора аварії на ЧАЕС Павла Малецького. Таким чином, загальна кількість пам’ятників героям-чорнобильцям в області збільшилася до п’ятдесяти.
Також до 14 грудня 2021 року – Дня вшанування ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС – з ініціативи чорнобильців міста Полтави планується видання книги «Солдати Чорнобиля», де буде вміщено спогади учасників цих трагічних подій.
Велика вдячність ініціаторам збереження та вшанування пам’яті наших побратимів.

Віктор ШКУРПЕЛА
Голова громадської організації «Ветеранів та інвалідів Полтавської області» Союз Чорнобиль України

Поділися:

Добавить комментарий