РОЗБУДОВА УДАРУ ТРИВАЄ…

РОЗБУДОВА УДАРУ ТРИВАЄ…

Для оновленого Полтавського «УДАРу ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» кінець року став «гарячим» на приємні події. Обласна партійна організація постійно оновлюється та підсилює свою команду. Лідери громадської думки, громадські активісти, волонтери та фахівці з різних галузей стають ядром УДАРу. Незабаром кожна громада області отримає свого «офіційного представника Партії». Так, відбувається демократичний процес розбудови партійної структури та формування її ідеологічної основи.
Важливим є те, що серед інших політичних сил «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» вирізняється реальними живими осередками та конструктивною альтернативою діючій владі. Більшість українських виборців не хоче повернення старих політиків, які за багато років при владі скомпрометували себе та свої політичні сили. Так само ми вже не готові голосувати за так звані «нові обличчя» без досвіду, біографії та можливостей. Тому саме «УДАР» може стати тією політичною скарбницею, де активні громадяни реально зможуть проявити себе.
24–26 грудня 2021 року в Лубнах, Лохвиці, Опішні, Карлівці та селі Коломацькому пройшли партійні збори, які обрали голів, відповідно персональний склад керівних і робочих органів місцевих партійних організацій. Так, головами нових організацій стали:
• Лубенська районна – Микола Бєліков;
• Лохвицька міська – Анна Малишко;
• Опішнянська селищна – Людмила Негруб;
• Коломацька селищна – Ольга Могилат;
• Карлівська міська – Іван Луцан.
На порядку денному проведення зборів у Диканській і Чутівській селищних та Полтавській районній партійних організаціях.
Триває розбудова «ударівської» структури, тому запрошуємо всіх долучатися до цього процесу саме на етапі становлення – далі буде ще цікавіше! Ми маємо разом сформувати власну позицію щодо головних проблем країни та доносити її до людей, якісно організувавши зворотній зв’язок. Приєднуйтеся до нашої команди! Єднаючись, ми переможемо – Україна буде сильною!
Наш відкритий обласний офіс знаходиться за адресою:
м.Полтава, вул. Пушкіна, 77. ТЕЛ.: 095-433-34-15.
Прес-служба Полтавської обласної партійної організації
«УДАР Віталія Кличка».

Поділися:

Добавить комментарий