Інформаційний кур’єр

Розпочала роботу інформаційна платформа «Допомога поруч»

Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проект, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.
В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2020 року «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» розпочинає функціонування інформаційна платформа «Допомога поруч». Вона розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua
Проект об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади і місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.
Завдяки соціальному онлайн-проекту оперативно визначатимуться потреби, надаватиметься відповідна мобільна допомога та соціальні послуги одиноким громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з дітьми та іншим соціально вразливим верствам населення.
Громадяни зможуть звертатися на «гарячі» телефонні лінії, які працюють при місцевих органах влади, й залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.
«Це велика інформаційна платформа, де люди можуть знайти тих, кому потрібна турбота. Кожен може зробити заявку – хто про свого сусіда, про своїх батьків, хто просто про того, кому потрібна допомога. І всі небайдужі – бізнес, волонтери, благодійники, громадські організації, уряд і місцева влада – будемо разом виконувати заявки людей, які потребують допомоги», – зазначила міністр соціальної політики Марина Лазебна.
«Допомога поруч» працює на Полтавщині за номером 0-800-500-620.
При цьому продовжать роботу телефонні лінії в місцевих органах влади, органах соціального захисту населення. Жителі Полтавської області можуть звертатися на «гарячу» лінію облдержадміністрації за номером
0-800-502-230.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий