Розпочалася передплатна кампанія на II півріччя нинішнього року

З 5 квітня 2019 року об’єктами поштового зв’язку Полтавської філії АТ “Укрпошта” розпочато приймання передплати на періодичні друковані видання України за електронною версією каталогів, а з 19 квітня 2019 року – за друкованими Каталогами видань України “Преса поштою” на II півріччя 2019 року.
Приймання передплати здійснюється в операційних залах поштамтів, відділеннях поштового зв’язку та безпосередньо листоношами на доставних дільницях.
Передплатна кампанія на II півріччя 2019 року на вітчизняні видання проводиться за передплатними Каталогами у наступні терміни:
на видання загальнодержавної сфери розповсюдження до 15 червня 2019 року;
на місцеві видання (обласні, міські та районні) – до 26 червня 2019 року;
з поточних місяців 2019 року – на видання, які включені до “Каталогу видань України “Преса поштою” на 2019 рік ( ІI півріччя) в місті Полтава, в інших населених пунктах Полтавської області – до 15 числа включно кожного місяця, що передує передплатному; на видання, які включені до “Каталогу місцевих періодичних видань” Полтавської філії АТ “Укрпошта” на 2019 рік (ІI півріччя), – до 25 числа включно кожного місяця, що передує передплатному.
Запрошуємо вас завітати до поштових відділень або звернутися до листоноші та оформити передплату на улюблені періодичні видання.
Полтавська філія АТ “Укрпошта”.

Поділися:

Добавить комментарий