Руслан БОГДАН: “Допомагаючи  дітям, разом плекаємо щасливе  майбутнє України”

Руслан БОГДАН: “Допомагаючи дітям, разом плекаємо щасливе майбутнє України”

Нещодавно у селі Вирішальне Лохвицького району відкрили оновлений дитячий садок «Ромашка», а в Гадячі реконструювали покрівлі у ДНЗ «Веснянка» і «Казка». Усі необхідні роботи проведені завдяки ініціативі, зусиллям народного депутата України, голови Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Руслана Богдана та депутатів фракції «Батьківщина» в Полтавській облраді.

Пліч-о-пліч потрудилися депутати й місцева влада
У дитсадок, що у Вирішальному, привозять дітей ще із шести навколишніх сіл. Тут працюють дві групи, у яких виховують 55 малюків. Дитсадок побудували ще у 1953 році. Звичайно, намагалися по можливості постійно ремонтувати й оновлювати, але згодом постало питання про проведення капітальних робіт. Вирішальненський сільський голова Наталія Слєпухова розповіла, що при формуванні бюджету 2017 року депутати заклали кошти тільки на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт даху й утеплення приміщення. Коли ж дізналися, що депутати фракції «Батьківщина» в Полтавській облраді готові профінансувати повну реконструкцію одного дитсадка в області, попрохали звернути увагу на дитячий заклад у їхньому селі. Невдовзі виконавцем робіт обрали підприємство «Євробуд», яке очолює депутат обласної ради Анатолій Власенко.
– Вважаю, що роботу зроблено гарно, – говорить він. – Із серпня по грудень виконати такий обсяг було доволі непросто. Однак спільними зусиллями ми впоралися. Тобто започаткований фракцією ВО «Батьківщина» експеримент, коли її депутати разом виділили гроші з коштів, якими можуть розпоряджатися, вдався.
– Це – продукт спільної праці, – переконаний голова фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді, перший заступник голови облради Євген Холод. – Пліч-о-пліч потрудилися і депутатський корпус, і місцева влада. У майбутньому теж будемо виділяти таким чином кошти, щоб допомогти якомога більшій кількості об’єктів соціальної сфери.
– Наш садок став казковим палацом. Ми тепер у теплі, в добрі. Дітки ходять сюди із задоволенням. Розвиваються, навчаються, граються новітніми іграшками. Застосовуємо сучасні педагогічні технології для їхнього віку. Ми йдемо за загальноосвітньою дошкільною програмою. Надалі ж хочемо спробувати впровадити різні світові методики, як то Монтессорі, Домана, – розповіла директор ДЗО «Ромашка» Галина Балуба.
Вирішальненський сільський голова Наталія Слєпухова усім, хто брав участь у реконструкції дитсадка, вручила почесні відзнаки, а діти подарували присутнім вірші і пісні у своєму виконанні.
Народний депутат – не звання, а в першу чергу обов’язок
Цього ж дня вдалося побувати й у двох дитсадках Гадяча, де було реконструйовано покрівлі.
– Дах протікав у кількох місцях. Одного разу прийшли батьки на свято, а діти не могли в актовому залі танцювати, стояло повно мисок, щоб не текла вода, – говорить директор ДНЗ «Казка» Валентина Щухомет. – Зараз не тільки сухо, а й тепло. Вихователі, які працюють тут від початку заснування садка, стверджують, що так комфортно ще ніколи не було.
– Ми вдячні районній владі, а також Руслану Богдану, – каже директор ДНЗ «Веснянка» Катерина Сизьон. – Він дуже допоміг нам і в оновленні кімнат: привіз нові меблі, будівельні матеріали. Деякі групи ще в стадії ремонту. Проте танцювальний клас обладнали за новими стандартами. Щиро вдячні, що депутати відгукуються на наші проблеми.
Народний депутат України Руслан Богдан наголосив, що ремонт садочків давно був у планах його команди.
– Дякую передусім небайдужим місцевим керівникам, котрі опікуються нагальними проблемами громади. Один із таких – міський голова Гадяча Володимир Нестеренко. Він мені зателефонував і повідомив, у якому стані опинилися дитсадки. І я якнайшвидше посприяв у вирішенні цього питання. Отож до опалювального сезону ремонтники виконали усі необхідні роботи. В Лохвицькому районі наша команда вирішила спільними зусиллями акумулювати стільки коштів та інших необхідних засобів, щоб зробити дитсадок сучасним, теплим, комфортним. Допомагаючи дітям, разом плекаємо щасливе майбутнє України. Народний депутат – це не звання, а в першу чергу обов’язок. Відтак я і надалі докладатиму максимум зусиль для поліпшення добробуту людей.

Анатолій ВАСЕВИЧ
“Зоря Полтавщини”

Добавить комментарий