Нові технології нафтогазового комплексу передбачають нові робочі місця

Нові технології нафтогазового комплексу передбачають нові робочі місця

У Полтаві відбулася традиційна, вже п’ятнадцята поспіль, спеціалізована виставка нафтогазової промисловості “Нафта. Газ. Сервіс-2018”, яку організував виставковий центр ТіС при підтримці Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, обласної державної адміністрації та ГО “Спілка буровиків України”. Відкрив її начальник відділу моніторингу міністерства Владислав Рамазанов. З огляду на роль і місце Полтавщини у розвитку галузі захід привернув велику увагу фахівців в Україні та зарубіжжі. Цьогоріч в ньому взяли участь представники науково-технічних закладів, керівники та спеціалісти галузевих відомств і підприємств – майже 50 компаній, що помітно більше, ніж торік.
Серед постійних учасників виставки – газопромислове управління “Полтавагазвидобування” ПАТ “Укргазвидобування”, яке забезпечує 40 відсотків видобутку вуглеводнів ПАТ і є найбільшим бюджетоутворюючим підприємством Полтавщини, а це понад 10 мільярдів гривень платежів до бюджетів різних рівнів. Торік підприємством видобуто 6 мільярдів 76 мільйонів кубів газу, що на 4,7 відсотка більше, ніж за попередній період. Як зазначив директор ГПУ “Укргазвидобування” Олександр Кобеза, участь у виставці дає можливість побачити новітні розробки в галузі, які сприятимуть розвитку, збільшенню видобутку вуглеводнів і тим самим – кількості робочих місць, відрахувань до бюджетів і заробітної плати.
Виставка проводиться на досить високому рівні. Й це важливо, наголосив ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко. Виховання висококласних фахівців вимагає практичної підготовки, і нафтогазовий комплекс сприяє у цьому. На виставці є можливість поспілкуватися з його представниками, такі зустрічі сприяють підписанню угод про співпрацю, зміцненню зв’язків з виробничниками для підготовки майбутніх кадрів.
Голова Спілки буровиків України Анатолій Вдовиченко розповів, що на таких заходах відпрацьовується думка наукової громадськості, виробничників, і це сприяє формуванню та реалізації державної політики в галузі.

Віктор КІКОТЬ

«Зоря Полтавщини»

Поділися:

Добавить комментарий