Секрети східних красунь

Секрети східних красунь

Чи не кожна жінка добре знає, що рис належить до цінних і низькокалорійних продуктів харчування, але не всім відомо, що мікроелементи цього злаку позитивно впливають також на стан шкіри. Легка в приготуванні рисова маска для обличчя очищує, відновлює тонус, посилює процеси метаболізму в клітинах і ефективно усуває зі шкіри темні плями.
Загалом рис – чудовий засіб для боротьби з видимими ознаками старіння. Його цілющі властивості здавна відомі красуням Сходу, у наш час рисові маски зацікавили і європейських жінок.

Крохмаль, що міститься в масках із рису, відбілює і пом’якшує шкіру. Нікотинова кислота освіжає відтінок обличчя. Фолієва кислота діє як речовина з протизапальним ефектом. Вітамін Н змушує клітини шкіри обличчя інтенсивно відновлюватися. Холін працює як оптимальний заспокійливий засіб. Кремній підтягує шкіру, забезпечує чіткість ліній і відсутність складок. Маски з рисовим борошном, завдяки наявності в них калію, зволожують навіть найсухішу шкіру обличчя.
Рис у домашній косметології може використовуватися і як скраб. М’які абразивні речовини злаку видаляють усі скупчення бруду, відмерлі клітини, вичищають найглибші пори. Особливо корисна маска з рису для шкіри, яка зазнає вікових змін – втрачає природний відтінок і еластичність.
Позитивні властивості рису як зовнішнього косметичного засобу проявляться в повному обсязі, якщо маски з цього злаку готувати за всіма правилами. Передусім візьміть до уваги, що рис для масок використовують тільки після перемелювання у блендері на борошно. Ефективність масок багаторазово підвищується, якщо перед їх нанесенням пори шкіри будуть максимально розкриті. Розпарювання обличчя забезпечує парова ванночка. Найкраще, щоб для цих цілей використовувався відвар трав.
Маски на основі рисового борошна витримують на шкірі не менше 20 хвилин. Регулярність їх нанесення – раз чи двічі на 10 днів.
1 столову ложку рисового борошна перемішайте з такою ж кількістю настою з трави шавлії, потім додайте 1 чайну ложку меду. Маска усуває зі шкіри обличчя прищі й вугрову висипку.
2 столові ложки рисового борошна перемішайте з 1 столовою ложкою густих домашніх вершків і з 1 чайною ложкою розтопленого меду. Далі додайте 1 чайну ложку оливкової олії. Така маска допоможе боротися зі зморшками.
2 столові ложки рисового борошна залийте свіжовичавленим соком 1 лимона середнього розміру. Рецепт використовується для приготування скрабу й допомагає видалити з обличчя всі забруднення.
1 столову ложку рисового борошна з’єднайте з 1 столовою ложкою натертого на дрібній тертці кореня хрону, 2 столовими ложками жирної сметани, 1 столовою ложкою кисломолочного сиру й 1 чайною ложкою оливкової олії. Ця маска помітно освіжає колір обличчя, бореться із запаленнями та сухістю.
2 столові ложки рисового борошна змішайте з 2 столовими ложками посіченої свіжої капусти. Така маска містить усі необхідні для живлення шкіри мікроелементи.
2 столові ложки рисового борошна з’єднайте з 1 збитим яєчним білком. Цей рецепт радять використовувати жінкам із жирним типом шкіри. Під впливом маски зникає жирний блиск, а обличчя набуває матового відтінку.

Поділися:

Добавить комментарий