Сергій ЛУЦЕНКО:  «Упевнений, що війна  закінчиться нашою  перемогою»

Сергій ЛУЦЕНКО: «Упевнений, що війна закінчиться нашою перемогою»

У травні буремного 2014 року котелевець Сергій Луценко прибув до райвійськкомату і був призначений у терміново створювану роту охорони. Її формуванням тоді займався начальник відділення рекрутингу і комплектування майор Олександр Цигрик. Офіцер розповів:
– Ротам охорони відводилась велика роль у запобіганні повномасштабному вторгненню російських військ та їхніх найманців на територію України. Вони не могли не враховувати, що наші люди організовані, проходять відповідну підготовку, патріотично налаштовані. Сергій Луценко виявив бажання служити у військовому резерві. Згодом, під час чергової хвилі мобілізації, добровольцем відбув безпосередньо у зону бойових дій.
Наш земляк потрапив в один із окремих батальйонів військової розвідки. Службу проходив у Донецькій і Луганській областях, досить тривалий час – у Станиці Луганській. Йому було присвоєно звання старшого сержанта, що підтверджує його моральні і ділові якості, неабиякі організаторські здібності. Сергій Луценко чітко виконував обов’язки командира взводу, підміняв командира роти. Воїн був визначений командуванням для отримання бойового прапора підрозділу.
Після року служби підписав новий контракт. Коли ж у Сергія народилась дитина, по закінченні строку контракту демобілізувався. Працював на одній із бурових установок.
Торік вирішив знову служити на Донбасі в окремому розвідувальному батальйоні, де перебуває й нині. Удостоєний кількох бойових нагород.
У телефонній розмові Сергій Луценко сказав:
– Я і мої бойові побратими захищаємо свій народ і докладемо усіх зусиль, щоб на нашій рідній українській землі завжди панували мир і спокій. Упевнений, що війна закінчиться нашою перемогою.

Анатолій ДЖЕРЕЛЕЙКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий