Сергій Мацур з Лубенщини став фінансистом завдяки фонду “Повір у себе”

Сергій Мацур з Лубенщини став фінансистом завдяки фонду “Повір у себе”

Протягом навчання у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Сергій Мацур отримував стипендію фонду «Повір у себе» та мав можливість безоплатно проживати в гуртожитку. Це дозволило сконцентруватися на навчанні й наукових проєктах, а не шукати підробітку. Нині стипендіат працює старшим консультантом в аудиторській компанії Nexia DK і має амбітні плани на майбутнє.

Сергій Мацур дізнався про благодійний фонд «Повір у себе», навчаючись у 10-му класі Лубенської спеціалізованої школи №6. Юний вундеркінд готував проєкт Малої академії наук з економіки. Викладач-координатор, вражений потенціалом хлопця, порекомендував дирекції школи подати його кандидатуру до фонду. Дізнавшись про привілеї фонду, Сергій Мацур не вагався і написав засновникам листа.
Вступивши на економічний факультет КНУ, Фонд забезпечив Сергія стипендією та безплатним проживанням у гуртожитку. Крім того, Сергій отримував президентську стипендію.
– Одногрупники отримували стипендію 800 гривень. Половину коштів віддавали за проживання в гуртожитку. Залишку коштів не вистачало, тому з першого курсу працювали в барах і кафе. Я мав президентську стипендію та стипендію від фонду. Для першокурсника дві стипендії більш ніж вдосталь, аби сконцентруватися на навчанні, а не на виживанні, – розповідає Сергій Мацур.
Окрім фінансової підтримки, засновники фонду «Повір у себе» Віктор та Ірина Іванчики надавали колосальну мотивацію під час особистих зустрічей. Кілька разів на рік агропромхолдинг «Астарта-Київ» організовує для стипендіатів форуми в Києві. Сергій Мацур відвідує більшість із них.
– Організація завжди на вищому рівні. Для стипендіатів проводять концерти, цікаві лекції та семінари. Завжди радію спілкуванню з однодумцями й новим корисним знайомствам, – ділиться Сергій.
Стипендіати постійно підтримують зв’язок у соцмережах. Про всі плани їх сповіщають на телеграм-каналі фонду «Повір у себе».
Нині Сергій Мацур навчається в магістратурі і працює в аудиторській компанії Nexia DK. Обіймає посаду старшого консультанта з податків і зборів відділу трансфертного ціноутворення. Має багато планів на майбутнє й переконаний, що всі його мрії стануть реальністю.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий