Інформаційний кур’єр

Сформовано базу фахових екологів та менеджерів зеленої економіки

На Платформі рішень для менеджерів природоохоронної діяльності «Ecobusiness Group» створено єдиний інформаційний ресурс – Єдиний банк фахових екологів і менеджерів зеленої економіки.
Зазначений перелік містить відомості про кваліфікацію осіб, які здійснюють професійну діяльність у сфері екологічного менеджменту та промислової екології, екологічної інженерії, охорони довкілля, енергоефективності.
До Реєстру банку вносяться відомості про фахівців, які мають досвід роботи, підкріплений як практичними, так і теоретичними знаннями. Також для тих, хто успішно пройшов навчання за додатковими професійними програмами Національного центру сталого розвитку, об’єднання екологів ПАЕУ та отримали документи за останні 3 роки.
В Українській асоціації професіоналів довкілля зазначають, що база даних почала наповнюватися інформацією про фахівців з травня 2022 року та наповнюється і далі. Зокрема, заяву на включення у єдиний банк фахових екологів і менеджерів зеленої економіки можна подати тут: https://cutt.ly/ILrWcMH
Подивитися, хто вже увійшов до реєстру, можна за посиланням: https://ecolog-ua.com/bank, а якщо виникають додаткові питання, можна дзвонити за номером телефону 063-849-38-06 або писати на електронну пошту adm@ecolog-ua.com

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОВА.

Поділися:

Добавить комментарий