“Шахтар” – “Ворскла” – 4:2

До цього матчу обидві команди підійшли у гарному настрої – напередодні “Шахтар” розгромив “Маріуполь”, а “Ворскла” на виїзді – “Зорю”. Це позначилося на грі, і вона була видовищною, з гострою боротьбою, великою кількістю небезпечних моментів і голів. До того ж полтавці зуміли додати проблем лідеру турнірної таблиці.
Як того й можна було очікувати, донеччани не стали розраховувати на якусь особливу нагоду – “Шахтар” пішов уперед і досить швидко відкрив рахунок (Марлос, 23 хв.). Атаки “Ворскли” розвивалися здебільшого правим флангом, але намагань Кобахідзе й Коломойця було замало. Перший тайм завершився мінімальною перевагою господарів. Напрочуд динамічним видався початок другого. Упродовж чотирьох хвилин (47–50) гірники зусиллями Марлоса і Коваленка довели співвідношення м’ячів до 3:0. Та вже на 53-й хвилині Коломоєць елегантно підковирнув м’яча, розмочивши рахунок, а згодом (63 хв.) свій гол забив і Сергійчук – 3:2. Цілком логічно, що команда Паулу Фонсеки стрімголов помчала вперед, і удар Кайоде, коли Ткаченко ціною надзусиль витяг м’яч з-під поперечини, – тому підтвердження. Завершальним у зустрічі став гол Алана Патріка після прострілу Дентіньо – 4:2. Три хвилини компенсованого часу на табло вже нічого не змінили. У підсумку “Шахтар” показав дуже красиву атакуючу гру, а “Ворскла” продемонструвала бійцівський характер і до останнього не думала здаватися, чим здорово полоскотала нерви гірникам та їхнім уболівальникам.
У звітній зустрічі за “зелено-білих” грали: Ткаченко, Пердута, Гіоргадзе, Даллку, Ребенок, Скляр (Кравченко, 58), Чеснаков, Кобахідзе, Одарюк (Кадимян, 58), Сергійчук (Сапай, 80), Коломоєць.
Результати інших матчів туру: “Сталь” – “Зірка” – 1:1, “Чорноморець” – “Олександрія” – 1:3, “Зоря” – “Маріуполь” – 3:1, “Олімпік” – “Карпати” – 0:2, “Верес” – “Динамо” – 1:4.