“Шаную воїнів, біжу за Героїв України!”

“Шаную воїнів, біжу за Героїв України!”

Наприкінці літа під Полтавою відбудеться легкоатлетичний забіг

Наприкінці літа, 28 серпня, одночасно в усіх регіонах України відбудеться Всеукраїнський легкоатлетичний забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України!”. Таким чином вшановуватимуть пам’ять захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
“Забіг уже проводили минулого року у вересні. Цьогоріч змінили формат та розширили його. Він буде розпочинатись о 10-й годині одночасно по всій Україні. На Полтавщині захід відбудеться у Терешківській громаді поблизу Полтави”, – розповів член Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих, померлих захисників України при Полтавській ОДА Олександр Товпига.
За словами голови Терешківської громади Віталія Турпітька, для ветеранів створять більш комфортні умови для участі: “Захід триватиме не під сонцем, а в сосновому лісі. До того ж дістатися до Терешківської громади не є проблемою». Долучитись до забігу зможуть усі охочі. Буде організовано підвіз до місця проведення заходу й у зворотньому напрямку.
“Формат включає забіг на 800 метрів. Ми не будемо визначати призові місця, адже це не змагання, це – наша шана полеглим воїнам. Одночасно відбудеться футбольний матч на Кубок Героя України Андрія Конопльова. Також буде скандинавська ходьба і матч з бочче. Презентуємо на території фотовиставки. Запрошуємо команди з усіх громад. Наша мета – на наступний рік внести цей легкоатлетичний забіг до обласних заходів”, – розповів радник голови Полтавської обласної ради Руслан Рогов.

За матеріалами прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини».

Поділися:

Добавить комментарий