«Щедрі дні, мов рушники квітчасті, нехай ще довго стеляться до ніг»

Околиця Хорольського району, село Вергуни. Прості, щирі люди, народні традиції… Серед маленьких вулиць та провулків височіє красень будинок зі світлими вікнами та просторими кімнатами. Саме в ньому живе на перший погляд звичайна людина з добрим серцем та щирою душею, яка будь-якої миті прийде на допомогу. Микола Миколайович Новоселецький – талановитий, мудрий, вмілий керівник, який зміг навколо себе об’єднати молоду команду. Це – керівник від Бога. Про Клепачівську територіальну громаду знають не тільки в Хорольському районі, але тільки з позитивного боку.
Народився Микола Новоселецький у с. Клепачі Хорольського району в селянській родині, але вже змалку вмів згуртувати навколо себе ровесників. Закінчивши Шишаківську школу (1977 року) вступив на 2-й курс Березоворудського радгоспу-технікуму, де здобув спеціальність агронома із захисту рослин. Навчання було перерване службою у прикордонних військах (з травня 1978 року по травень 1980 року). Далі Микола продовжив навчання у технікумі. Після здобуття спеціальності працював у Кобеляцькому районі, в радгоспі ім. Луценка. Пізніше повернувся в Хорольський район і продовжив трудову діяльність у радгоспі «Перемога».
Непростий випав йому життєвий шлях, але він зумів перебороти труднощі і стати шанованою людиною не тільки серед односельців, а й далеко за межами села. Як говорять у народі, чоловік має побудувати дім, посадити дерево та виростити сина. Микола Миколайович дотримався цього життєвого канону. Має будинок, сад. Разом із дружиною Любою Андріївною виховали доньку Лілію та сина Євгена, якими дуже пишаються, адже діти в такого тата теж чудові. Подружжя Новоселецьких дочекалося і двох онуків – Нікіту та Владислава.
На чергових місцевих виборах 12 квітня 2002 року Микола Миколайович був обраний сільським головою Клепачівської сільської ради. Нині Микола Миколайович Новоселецький – голова Клепачівської об’єднаної територіальної громади і четвертий термін свого головування працює над розбудовою сільської громади… За цей час було зроблено багато. Відремонтовані школи, будинки культури, проведене вуличне освітлення, частково відремонтовані дороги. Турбується наш сільський голова і про мало- захищені верстви населення, зокрема про пенсіонерів, учасників АТО, чорнобильців та чорнобильських вдів, про найстарших жителів громади. Чимало зусиль Микола Миколайович докладає для того, щоб уся територія ОТГ була впорядкована, доглянута.
За плідну та віддану багаторічну діяльність на посаді сільського голови неодноразово був нагороджений почесними грамотами Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради та нагрудним знаком і грамотою Верховної Ради України. І це тільки мала частина тих досягнень, які має наш керівник. А 8 лютого Микола Миколайович відзначає поважний ювілей. У цей день збереться велика родина за святковим столом і щиро вітатиме ювіляра. А родиною він вважає не тільки тих, хто рідний по крові, а й усіх своїх колег, усю команду, яку згуртував і очолив. Тож хочемо сердечно привітати нашого керівника з ювілеєм та побажати довгих років життя, козацького здоров’я, творчих злетів, поваги від близьких та колег, родинного затишку.
Ці роки, наче птиці, летять,
Їх ніколи не вернеш назад.
Ніби вчора було вісімнадцять,
А сьогодні уже шістдесят.

Дарма, що рік за роком проліта,
Що скроні Ваші вже сивіють.
Нехай же молодою залишається душа,
І думи хай ніколи не старіють.

Бажаємо Вам здоров’я міцного,
Юнацької сили, як в добрі часи,
Веселої пісні, дотепного жарту
І щастя земного з води і роси.

Хай сили помножаться втричі,
Здоров’я прибуде, як чиста роса,
Складаєм подяку, бо Ви того варті,
Нехай переможуть молитва й краса.

За роком рік життя невпинно лине,
Дарує весен веселковий час.
У цю прекрасну ювілейну днину
Вітання щирі Ви прийміть від нас.

Хай доля шле добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних,
А щедрі дні, мов рушники квітчасті,
Нехай ще довго стеляться до ніг.

З повагою
виконавчий комітет та депутатський корпус,
відділ освіти та культури,
КП «Комунсервіс» Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області.

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий