ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ ТОВ «АСТАРТА ПРИХОРОЛЛЯ» ВІД ЖИТЕЛІВ СЕЛА ГАРКУШИНЦІ З МИРГОРОДЩИНИ

ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ ТОВ «АСТАРТА ПРИХОРОЛЛЯ» ВІД ЖИТЕЛІВ СЕЛА ГАРКУШИНЦІ З МИРГОРОДЩИНИ

Розповідаючи про підтримку дітей та молоді «Астартою» на Миргородщині, хотілося почати із події, яка трапилася позаминулого року на території села Гаркушинці. Влітку внаслідок сильного буревію була пошкоджена частина покрівлі будинку культури. За фінансової підтримки ТОВ «Астарта Прихоролля» вона була відновлена, як і внутрішня електрична проводка, адже за кілька годин дощем була пошкоджена значна частина приміщення.
Цьогоріч від імені колективу Гаркушинського СБК до ТОВ «Астарта Прихоролля» звернулася за допомогою у відновленні приміщення танцювальної студії «Талісман» його директор Тетяна Питомець.
ТОВ «Астарта Прихоролля» підтримала ініціативу. У вкрай стислі строки приміщення було відремонтовано. Відновилися заняття дитячого колективу, які проводить досвідчений хореограф Алла Вовк. До речі, історія колективу – це понад два десятиліття роботи.
Скористалися відновленням приміщення й дорослі – отримали можливість у вільний час займатися фітнесом.
Сьогодні за підтримки ТОВ «Астарта Прихоролля» робота закладів культури значно пожвавилася. Регулярно проводяться перегляди фільмів під відкритим небом, спільно із бібліотекою проводяться різноманітні заходи, в яких поряд із дітьми беруть участь односельці.
Від імені працівників Гаркушинського будинку культури, його творчих колективів, батьків дітей, односельців висловлюємо слова щирої вдячності «Астарті», генеральному директорові ТОВ «Астарта Прихоролля» Павлу Кандибі за постійну допомогу й підтримку закладу культури й громади села.

Директор Гаркушинського СБК Тетяна Питомець.

Добавить комментарий