Щорічна премія імені Володимира МАЛИКА

Щорічна премія імені Володимира МАЛИКА

Журі з присудження премії імені Володимира Малика оголошує конкурс на щорічну премію імені Володимира Малика для письменників, літераторів, науковців, працівників освіти і культури, журналістів, митців, ділових людей, громадських і державних діячів за кращі творчі здобутки, присвячені темі історії України та рідного краю.
Премія присуджується за роботи і досягнення, що опубліковані та оприлюднені протягом останніх п’яти років.
Визначення лауреатів проводиться за такими номінаціями: література та публіцистика; краєзнавство та народна творчість; мистецтво та монументальна скульптура.
Для участі в конкурсі претендентам необхідно подати лист-клопотання організації, що їх висуває, із зазначенням прізвища, імені та по батькові автора (авторів), назви чи змісту роботи, часу її створення/здійснення, місця публікації або оприлюднення, фотокопії.
Пропозиції на здобуття премії імені Володимира Малика необхідно надіслати до 20 січня 2024 року за адресою: м. Лубни вул. Ярослава Мудрого, 33, загальний відділ виконавчого комітету Лубенської міської ради.
Рішення журі про присудження премії буде оприлюднено в засобах масової інформації до дня народження Володимира Малика – 21 лютого.
Контактні телефони: 053-61-74-822; 053-61-72-725 (факс).

Журі з присудження щорічної премії імені Володимира Малика.

Добавить комментарий