Премія Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового  чекає на лауреатів

Щорічна премія імені Володимира Малика

Оголошується конкурс на щорічну премію імені Володимира Малика для письменників, літераторів, науковців, працівників освіти, культури, журналістики, митців, ділових людей, громадських і державних діячів за кращі творчі здобутки, присвячені темі історії України та рідного краю.
Премія присуджується за роботи і досягнення, що опубліковані та оприлюднені протягом останніх п’яти років.
Визначення лауреатів проводиться за наступними номінаціями: література та публіцистика; краєзнавство та народна творчість; мистецтво та монументальна скульптура.
Для участі в конкурсі претендентам необхідно подати лист-клопотання організації, що їх висуває, із зазначенням прізвища, імені та по батькові автора (авторів), назви чи змісту роботи, часу її створення чи здійснення, місця публікації чи оприлюднення, фотокопії.
Пропозиції на здобуття премії необхідно надіслати до 20 січня 2021 року за адресою: м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 33, загальний відділ виконкому Лубенської міської ради.
Рішення журі про присудження премії буде оприлюднено в засобах масової інформації до дня народження Володимира Малика – 21 лютого.
Контактні телефони: 053-61-74-822; 053-61-72-725 (факс).

Журі з присудження щорічної премії ім. Володимира Малика.

Поділися:

Добавить комментарий