Школа дебатів

Молодим полтавцям пропонують опанувати мистецтво публічних виступів, взявши участь у дводенній Дебатній школі, яку організовує Українська Академія Лідерства. Навчання проходитимуть 18–19 травня у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Вчитимуть учасників п’ять досвідчених тренерів з усієї України.
На активну молодь чекають тренінги з аргументації, контраргументації та аналітики від досвідчених дебатерів Федерації дебатів України, а також – практика: дебатні раунди з якісним суддівством. Також буде представлено британський формат парламентських дебатів, вправність у якому допомагає подолати страх публічних виступів, покращує ораторські здібності, учить чітко доносити свою думку, сприймати протилежну точку зору, розширює кругозір.
Одна з тренерок – Ольга Поліщук. Вона є головою одеського осередку Федерації дебатів України. Оля – фіналістка, переможниця і топ-спікерка Всеукраїнських дебатних турнірів «Demo Jedi Cup 2017», «Summer Cup», «Волинська толока» та «Кубок Одеси».
«Дебати дозволяють орієнтуватися в різноманітних темах та усвідомлювати вектори розвитку суспільства. А ще дебатери – це спільнота успішних та цікавих людей, до яких хочеться тягнутися і з якими я можу зростати», – пояснює Ольга Поліщук.
Участь у Полтавській дебатній школі можуть взяти школярі старших класів та студенти. Для цього потрібно попередньо заповнити форму, яку можна знайти на сторінці події. Участь безкоштовна.
Довідка: Українська Академія Лідерства – 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Оксана ГРИЩЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий