Школа й дитсадок  чекають на діток

Школа й дитсадок чекають на діток

Наближається новий навчальний рік, і перед батьками постає питання щодо оформлення медичної документації для дитячого садка чи школи. Адже в поточному році відбулись певні зміни в цих питаннях. Які саме? Розповідає експерт департаменту охорони здоров’я ОДА за напрямом «Педіатрія», голова Спілки педіатрів Полтавщини Світлана ПИСАРЕНКО.

Міністерство охорони здоров’я України в цьому році відмінило форму 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу)».
Для оформлення в дитсадок батькам достатньо привести дитину до педіатра чи сімейного лікаря для проходження медогляду. Медичний огляд у спеціалістів вузького профілю та здача загальноклінічних аналізів – лише за бажанням батьків.
При цьому педіатр або сімейний лікар виписує довідку довільної форми, де зазначаються прізвище, ім’я та по батькові дитини, дата народження, адреса проживання, факт того, що дитина здорова й може відвідувати дошкільний заклад. У випадку, коли дитина має хронічне захворювання, то, за умови згоди одного з батьків чи законного представника дитини, в довідці здійснюється відповідний запис. Також видається копія довідки форми 063/о (Карта профілактичних щеплень).
Перед оформленням до школи дитина має пройти огляд низки фахівців: ендокринолога, ортопеда, хірурга, отоларинголога, офтальмолога, логопеда, невролога, стоматолога та психіатра. Також необхідно здати загальний аналіз крові та сечі. За результатами огляду сімейний лікар чи педіатр оформляє довідку 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».
Для оформлення дитини до школи також видається копія довідки форми 063/о (Карта профілактичних щеплень).

Прес-центр департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий