Шляховики готові зустріти зиму

Шляховики готові зустріти зиму

Підготовка доріг міста та області до зими триває. Наразі у Полтаві комунальні служби уже почали оглядати снігоприбиральну техніку. Як розповів перший заступник начальника управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради Костянтин Малько, цьогоріч у Полтаві до боротьби зі снігом планують залучити 16 КДМ (комунальних дорожніх машин) та 6 самоскидів. При великій кількості снігу будуть використовувати навантажувачі. Їх у житлово-комунальному господарстві близько 10 одиниць.

Крім цього, на вулицях міста працюватимуть трактори різного призначення: дорожні, тротуарні, зі щітками. Такої техніки у житловому комунальному господарстві Полтави є близько 19 одиниць. До роботи комунальники планують залучити 2 автогрейдери, які зможуть швидко та якісно очистити дороги міста від снігу.
На сьогодні для підготовки до зимового періоду на базі житлово-комунального господарства заготовлено 7 тисяч 500 метрів кубічних піщано-сольової суміші та близько 1 тисячі 500 тонн солі з антизлежувачем. Ними будуть посипати дороги, вулиці, міждворові проїзди. Частина з комунальної техніки уже готова до роботи та знаходиться на цілодобовому чергуванні.
Днями голова облдержадміністрації Олег Синєгубов оглянув спецтехніку, яка в разі потреби працюватиме на автошляхах області.
«Загалом на Полтавщині готові до роботи на місцевих дорогах близько 200 одиниць техніки, заготовлено більше 25 тисяч тонн спеціальної посипкової суміші різного складу. Договори на обслуговування всіх доріг області – і місцевих, і державних – укладені. Питань із підрядниками наразі немає, – розповів Олег Синєгубов. – Організовано цілодобові чергування, щоб у разі погіршення погодних умов оперативно відреагувати й направити спеціальну техніку на обслуговування тієї чи іншої ділянки місцевої дороги».
Олег Синєгубов додав, що налагоджено комунікацію між усіма підрядниками.
«Якщо у когось не вистачатиме потужності, технічних можливостей, то підстраховуватимемо іншими підрядниками. Крім того, є можливість залучати спецтехніку з інших регіонів. Сподіваємося, таких ускладнень погодних умов не буде», – сказав очільник виконавчої влади області.
Директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан розповів: «Загалом область і підрядники повністю готові до погіршення погодних умов. Перше чергування дорожників уже відбулося, коли в 10 районах області були опади. На дороги висипали 360 тонн солі, – сказав Олексій Басан. – Чергові працюють цілодобово, на сайті Агентства місцевих доріг Полтавської області є телефони відповідальних осіб по кожному з районів. У разі необхідності можна звертатися за телефонами, ми будемо реагувати і надавати допомогу.
Із питань усунення ускладнень проїзду в зимовий період можна звертатися до диспетчерської служби цілодобово за телефоном 050-01-50-233.
У разі негоди на автошляхи державного значення, які проходять територією області, готові виїхати 90 одиниць техніки та 121 дорожній працівник, розповіли на сторінці Служби автомобільних доріг у Полтавській області. В разі ускладнення руху трасами області водіїв просять телефонувати в диспетчерську службу: 050-409-80-01 (цілодобово).

Підготувала Юлія ХОМЕНКО.

Поділися:

Добавить комментарий