Сільська студія  юних журналістів

Сільська студія юних журналістів

Нещодавно благодійний фонд «Повір у себе» та агропромхолдинг «Астарта-Київ» заснували проект «Підйом!». Це платформа лідерства, яка дозволяє молоді втілювати амбітні ініціативи у громадах.

Одними з переможців цьогорічного «Підйому!» стали учні Хорішківського ліцею імені М.В. Остроградського, що у Козельщинському районі. Їхній проект «Крок до журналістики» був визнаний кращим. Учні отримали грант на створення Студії журналістики і можливість облаштування сучасного медіапростору для молоді. Агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» закупила необхідне обладнання: фотокамеру, ноутбук, карту пам’яті, акумулятор і штатив.
Юні медійники вже не перший рік висвітлюють новини ліцею у цифровому форматі. Раніше знімали відеоролики на смартфони. Про професійне обладнання лише мріяли.
– Учні складають сценарії, монтують відео, пропонують ідеї сюжетів. Знімають ролики на різні теми. З останніх – креативне привітання до Дня сільського господарства, – розповідає педагог-організатор Хорішківського ліцею Оксана Гирман.
Віднині студія журналістики відкриває перед ліцеїстами нові перспективи. Вирішили створити YouTube-канал і висвітлювати події козельщинської громади. Незабаром продемонструють відеоролик «Один день з життя агронома».
– Такі проекти мотивують молодь рішуче діяти, нешаблонно мислити і реалізуватися у суспільстві. Вдячні компанії «Астарта-Київ» та агрофірмі «Добробут» за підтримку, співпрацю та взаєморозуміння, – зазначає директорка Хорішківського ліцею Марина Гладка.
Керівники Козельщинської ОТГ підтримали ініціативу популяризації медіарозвитку школярів. Невдовзі студія журналістики Хорішківського ліцею отримає партію техніки за бюджетні кошти.
Головний фахівець з корпоративного партнерства агрофірми «Добробут» Наталія Левонтівцева вважає, що співпраця влади та підприємців – запорука розквіту громади: «Освіта – краща інвестиція у майбутнє. Переконані, що учні Хорішківського ліцею стануть майстрами пера та мікрофона. Спільно з Козельщинською ОТГ забезпечуємо умови для розвитку їхнього творчого потенціалу».
Агропромхолдинг «Астарта-Київ» щороку вкладає кошти в реалізацію соціальних проектів на території своєї господарської діяльності. І надалі допомагатиме громадам розвиватися, інвестуючи в освіту, інфраструктуру та охорону здоров’я.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий