Сільські дороги впорядкували селяни

Сільські дороги впорядкували селяни

Не секрет, що нині в сільській місцевості чимало доріг не витримують ніякої критики: суцільні вибоїни, в багатьох місцях відсутнє асфальтне покриття…

А ось мешканці села Зайці, що в Котелевському краї, цю проблему вирішили розв’язати самотужки. З ініціативи старости Микілківського старостату Віри Олефір провели сходку, погодилися зібрати необхідні кошти для проведення ямкового ремонту дороги до села і безпосередньо на його вулицях.
– Мені приємно відмітити, що наші односельці – люди дружні, згуртовані, здатні будь-яку спільну справу довести до логічного завершення, – розповіла Віра Миколаївна Олефір. – Дехто з них знайшов можливість виділити певну суму коштів зі свого сімейного бюджету, інші старанно потрудились на благо рідного села.
Великорублівська сільська рада придбала спеціальний пристрій для трамбування асфальту – віброплиту, приватний підприємець Володимир Перепелиця надав власний транспорт, яким водій Ігор Рожков привіз повітродувку для видування з ямок пилюки та сміття, а депутат сільської ради, фермер Іван Крикун – достатню кількість щебеню.
Всього здійснено ямковий ремонт від центру села до околиці та на частині дороги від Зайців до автошляху Мала Рублівка – Руновщина загальною протяжністю близько 5 кілометрів. Використано майже 6 тонн асфальту.
Наразі мешканці села Зайці прагнуть суцільного ремонту доріг. І відрадно, що втілення такого плану – цілком реальне, адже на це чергова сесія Великорублівської сільської ради спрямувала 100 тисяч гривень.
Тож є всі підстави сподіватися, що в недалекому майбутньому в Зайцях дороги стануть значно кращими, більш впорядкованими.

Анатолій ДЖЕРЕЛЕЙКО
Журналіст

Добавить комментарий