Сільські голови… на лижних трасах: на Полтавщині визначили найспортивніших із них

Сільські голови… на лижних трасах: на Полтавщині визначили найспортивніших із них

На гірськолижній базі «Сорочин яр» у Полтавському районі відбулися обласні змагання із зимових видів спорту серед сільських голів. Їх організували обласна державна адміністрація та ГО ФСТ «Колос». У змаганнях взяли участь понад 120 представників органів місцевого самоврядування: сільські та селищні голови, їхні заступники, представники районних рад, члени виконкому та працівники адміністрацій.

Голова обласного осередку ГО ФСТ «Колос» Анатолій Головань переконаний, що такі заходи покликані сприяти популяризації здорового способу життя та налагодженню більш тісної співпраці між органами місцевого самоврядування.

– Головне – не стільки показати, хто кращий чи спортивніший. Змагання і з зимових, і з літніх видів спорту – це свого роду агітація, – стверджує він. – Сільські голови беруть участь у заході, повертаються на рідні терени, і розвивають спорт на місцях: наймають інструкторів, організовують молодь та старше покоління, встановлюють спортивні майданчики, будують стадіони.

переконана, що змагання сприяють розвитку громад:

– Депутати місцевих рад та працівники органів місцевого самоврядування області мають серйозний спортивний потенціал, – говорить Ручківська сільська голова Гадяцького району Алла Марченко. – Ми показуємо приклад іншим, і саме сільські голови мають бути локомотивами спортивного життя громад.

– Коли сільський голова бере участь у подібних змаганнях, він вже стимулюватиме свою громаду до спорту, – розповідає Галущиногреблянский сільський голова Новосанжарского району Володимир Коба. І тому, після останніх змагань, в яких ми брали участь в Івано-Франківській області, нам було запропоновано, щоб кожний сільський голова при прийнятті бюджету на 2017-ий рік врахував у штатному розписі інструктора по спорту, и я чую від своїх колег, що дуже багато вже ввели цю посаду. По моїй сільській раді така штатна одиниця теж введена.

Кращих визначали у двох номінаціях – гірськолижний спорт та катання на тюбах.

У лижному заїзді перемогла Алла Марченко (Ручківська сільська рада Гадяцького району), на другому місці Людмила Кимлик-Яруха (Зіньківська РДА). Серед чоловіків найкращий результат у Володимира Гриценка (Котелевська селищна рада), Віктора Романенко (Краснолуцька сільська рада) та Миколи Срібного (Новомихайлівська сільська рада Решетилівського району).

У змаганні на тюбах рівних не було Лідії Лібезі (Стасівська сільська рада Диканського району) та Володимиру Сербин (Семенівська районна рада).

Переможців нагородили медалями, грамотами, спортивними календарями та іменними футболками.

Степан КРАВЧЕНКО

Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий