Сімейний лікар Оксана

Сімейний лікар Оксана Товстошкур із донькою Настею.

Сімейний лікар Оксана

“Що для Вас означає бути лікарем? Чому вирішили обрати саме цю професію?” – починаю розмову із завідувачкою амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 2 міста Хорола Оксаною Товстошкур.
Виявилося – за прикладом батьків. Оксана посміхнулася, пригадуючи своє дитинство. Вона – старша донька родини лікарів. Батьки все життя пропрацювали в медицині. Тато, Юрій Іванович Яременко, – стоматологом, а мама, Наталія Володимирівна, – фельдшером-акушером. Молодший брат також обрав медичну сферу, працює зубним техніком.
Тому, зізнається Оксана Товстошкур, так чи інакше, ще з дитинства була пов’язана із медициною через батьків.
“Я ніколи не думала і не мріяла про іншу професію, окрім медика, – говорить співрозмовниця. – Для мене було цілком логічно й обдумано після школи подати документи до Полтавської української медичної стоматологічної академії на лікувальний факультет”.
Здобувши кваліфікацію лікаря, після інтернатури Оксана Юріївна удосконалювала свої знання й уміння під час роботи у Кременчуцькій першій міські лікарні та Полтавській четвертій клінічній лікарні.
Десятий рік Оксана Товстошкур працює сімейним лікарем Хорольської центральної районної лікарні. Робота медика – це сенс її життя.
Як і для кожної жінки і матері, її серце завжди лине до родини. Переповнюється любов’ю і ніжністю до семирічної донечки Анастасії. До батьків, до малої батьківщини, яка разом зі спогадами дитинства та юності залишилася у селі Зубані Глобинського району…

Сергій МІСЮРЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий